Miroslav Nezhyba

+420 774 110 007
Přerov
Wilsonova 213/17, 75002 Přerov
49.454302N, 17.451868E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Tohoto makléře ještě nikdo nehodnotil.

ohodnotit makléře
Bio

Jmenuji se Miroslav Nezhyba a od jara 2015 působím ve společnosti Realitní kancelář Reality IQ, a.s. – pobočka Přerov jako realitní makléř pro Střední Moravu.

Narodil jsem se v roce 1979 v Přerově, kde nyní i se svojí rodinou bydlím. Vystudoval jsem Střední podnikatelskou školu v Lipníku nad Bečvou obor Řízení firem.

Po dokončení jsem začal pracovat v rodinné firmě zaměřené na autodílny, kterou jsem po 4 letech opustil a vydal se vlastní cestou. Získával jsem další obchodní zkušenosti v různých oborech. V roce 2006 přijímám nabídku působit v telekomunikacích jako manažer pro firemní zákazníky. Zde jsem se postupně propracoval od nejmenších firem až k obsluze korporátních zákazníků a veřejné správy.

V roce 2015 přijímám novou výzvu. Začínám působit v Realitní kanceláři Reality IQ, a.s. – pobočka Přerov na pozici realitního makléře.
Jak všichni víme, je na celém světě tento obor vážený a důvěryhodný, a klienti se na makléře rádi obracejí. V České republice je vše jinak, setkáváme se s tragickou kvalitou služeb, minimální péčí o klienta a ne vždy férovým jednáním makléřů.
Proto jsem si stanovil jako jeden z cílů, Vám, našim klientům, ukázat, že i zde to může fungovat jinak. Že jsou zde kvalitní a spolehliví makléři, kteří Vám nabídnou odpovídající a kvalitní služby. V každém obchodu by mělo platit pravidlo, že prodávající i kupující jsou na jeho konci spokojeni. Pojďme toho společně dosáhnout.

V rámci své činnosti, Vám nabízím osobní a férový přístup, stanovení plánu prodeje, moderní a profesionální prezentaci, bezpečný a bezstarostný průběh realitních transakcí.
Průběžně se vzdělávám a absolvuji školení, tak abych Vám mohl nabídnout nejnovější informace a trendy v realitní činnosti.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce leden 2016

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích