Marek Galuszka

777 299 222
Karviná
Bělidlo 100/7, 73301 Karviná - Fryštát
49.852070N, 18.530975E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Szkorupovi

Profesionál každým coulem,skvělý a bezproblémový servis, aktivní přístup. Chcete-li koupit nebo prodat tak jedině s panem Galuszkou. Vřele doporučujeme!

Michal Zmrzlý

Děkuji Vám pane Galuszko za skvělou práci při prodeji bytu, byl jste mi velkou pomocí a průvodcem celou transakcí. Bez obav se na Vás obrátím i příště, jelikož ne každý realitní agent odpovídá na maily ve 22:30, zodpovídá neúnavně na všetečné otázky nebo předchází potížím prodávájícího. Moc děkuji za opravdu skvělý servis! Jak vím, i kupující p. Kubínek byl více než spokojen se spoluprácí s Vámi a panem Z. Macurou.

Beata Ďatková

Solidní a přímé jednání, spokojenost. Vřele doporučuji.

ohodnotit makléře
Bio

Vystudoval jsem střední Obchodní akademii, obor "Informatika v ekonomice". Obchodu s realitami se věnuji od roku 2011, kde jsem se po dvou letech stal vedoucím pobočky Karviná. V roce 2015 jsem začal budovat novou pobočku a na začátku druhé poloviny roku jsem ji úspěšně otevřel. Mám za sebou spoustu úspěšně zrealizovaných obchodů především v prodeji a pronájmu bytů, prodeji rodinných domů společně s pozemky pro výstavbu novostaveb. Realizuji také prodej či zprostředkování pronájmu komerčních objektů pro začínající či zkušenější podnikatele. Primárně působím ve městě Karviná a Havířov, ale působím i v okolních městech. Mým vlastním motem je "Raději prodám jednu nemovitost s nejvyšší spokojeností klienta, než dva obchody, kde klient nebude spokojený". Dnes se mi s odstupem času ozývají klienti, kteří byli spokojení s mou prací a dále mě doporučují. Na závěr jen, že tato práce je zároveň mým životem.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce červen 2016

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích