Libuše Vostrá

+420 774 110 007
České Budějovice
Krajinská 275/38, 37001 České Budějovice
48.977151N, 14.474333E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Tomáš Kroupa

Paní Vostrá je excelentní makléř a obchodník. Líbí se mi její upřímnost, ochota a hlavně rychlost s jakou vše vyřídí. Pokud bych opět potřeboval pomoc nějakého makléře, volil bych zase pouze paní Vostrou.

Marcela Steinhauserová

Dobrý den, chtěla bych tímto zhodnotit práci jedné vaší makléřky. Jedná se o paní Libuši Vostrou. Už v minulosti jsme měli možnost jednat s více realitními kancelářemi, když jsme sháněli naše budoucí bydlení, tudíž můžeme porovnat různé přístupy k práci. Většinou žádné pochvaly ani hodnocení nikam nepíši, ale tentokrát musím napsat hodnocení na práci a přístup paní Libuše Vostré. Podle mně i manžela je paní Vostrá správný člověk pro tuto práci. Cokoliv jsme potřebovali okamžitě udělala, od přefocení fotek po jiném kolegovi, předělání popisku u inzerátu, po různá topování a kampaně k prodeji našeho domu. Věděla, že na prodej chvátáme a tudíž se snažila pomoci nám všemi dostupnými prostředky. Komunikovala, zajímala se o naši situaci. Pokud budu v budoucnu někomu doporučovat služby realitních kanceláří, budou Reality IQ na prvním místě. S pozdravem Marcela Janni Ratiboř

1
ohodnotit makléře
Bio

Jmenuji se Libuše Vostrá z pobočky České Budějovice a u Reality IQ jsem necelý rok. Má práce je mým velkým koníčkem a moc mě baví. Svou práci chci dělat jinak, to znamená, že se snažím změnit názor lidí na realitní služby. Jsem velice upřímná, vstřícná a lidé mne tak i berou. Snažím se jim, ať prodej či nákup realit, zpříjemnit svým bezprostředním chováním a myslím si, že se mi to i daří. Přijedu kdykoliv, kamkoliv, čas pro mne není překážkou. Pracuji v Jihočeském regionu, ale zaměřuji se převážně na celý okres Jindřichův Hradec a část Vysočiny.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce leden 2017
Makléř regionu duben 2016
Nováček roku 2015

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích