Lenka Nováková

+420 774 110 007
Olomouc
Wolkerova 44, 77900 Olomouc
49.595594N, 17.248719E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Penáta Přikrylová

Poděkování za svou rodinu paní Novákové. S paní Novákovou jsme realizovali koupi rodinného domu. Naše spokojenost je tak velká ,že se ráda podělím o naše zkušenosti. Paní Nováková se chovala velmi profesionálně a nikdy nechyběl přátelský přístup s úsměvem na tváři. Vše měla vždy perfektně připravené a o všem nás průběžně informovala .Ušetřila nám spoustu času a především v dnešní době tolik důležité finance. Pokud se rozhodujete kdo pomůže s prodejem či stavbou krásného rodinného domu věřte ,že paní Nováková je pro Vás ta nejlepší. Ještě jednou díky.

Martin Štefka

Velice milá a ochotná paní s velmi příjemným vystupováním. Jednání probíhala vždy v pohodové, leč stále profesionální atmosféře. Bezproblémová komunikace. Potřebné dokumenty byly vždy bezchybně a rychle připraveny, koordinace veškerých aktivit a schůzek neměla sebemenší chybu. Mohu pouze chválit její precizní práci. Spolu s panem Marečkem tvoří paní Nováková výborně fungující tým, který se ve své profesi velice dobře orientuje. Jejich kontakty jsou často k nezaplacení. Musím ocenit opravdu neuvěřitelný přehled těchto lidí v jejich oboru. Pohotově a aktivně dovedou řešit jakékoliv vzniklé problémy, dokáží zajistit veškeré potřebné práce a úkony spojené s výstavbou od preingeneeringu na úřadech a výběru vhodného pozemku přes doporučení skvělého architekta pro zpracování architektonické studie, pozorného dohledu a spolupráce nad vznikajícím projektem, doporučení vhodných materiálů, upozornění na nejrůznější úskalí, zajištění bezproblémového vyřízení stavebního povolení až po koordinovanou realizaci stavby oslovenou důvěryhodnou firmou včetně vlastního výkonu vzorného stavebního dozoru. Jejich úsilí a praktické rady mi nesčetněkrát usnadnily práci i mnohá vyřizování na úřadech a v neposlední řadě také ušetřily spoustu peněz. Nikdy nebyl problém něco zkonzultovat i v pozdních odpoledních hodinách nebo dokonce o víkendu přímo na místě. Pan Mareček už zajistil výstavbu mnoha nízkoenergetických domů a na tomto poli má bohaté zkušenosti, které jsou v praxi opravdu vidět. Člověk se nemusí naprosto o nic starat, průběžně pouze dostává informace o celém dění a přijímá rady, když je nutné něco důležitého rozhodnout či odsouhlasit. Pro realizaci vysněného cíle jsou tito dva lidé obrovským přínosem a bylo velkým štěstím na ně narazit. Spolupráce s nimi mi zajistila hladký a rychlý průběh výstavby domu bez dopuštění se zbytečných chyb, které by jinak s velkou pravděpodobností nastaly. Vřele doporučuji!

1
ohodnotit makléře
Bio

Jmenuji se Lenka Nováková a jako makléřka Reality IQ pobočky Olomouc pracuji druhým rokem. Se svým týmovým kolegou se zaměřuji zejména na prodej pozemků s výstavbou nízkoenergetických rodinných domů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s péčí s cílem naplnit jeho představy a sny.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích