Jaroslav Sentenský

+420 774 110 007
Ústí nad Labem
Velká Hradební 1510/22, 40001 Ústí nad Labem
50.661542N, 14.037560E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Milan Adámek

Chceme touto cestou poděkovat panu Sentenskému za profesionální a rychlý přístup při vyřizování naší nemovitosti. Někdy koncem ledna jsme si vymysleli, že bychom chtěli chatu, a o Velikonocích jsme už přebírali klíče :) Velkou zásluhu na tom má rychlost a bezchybnost pana Sentenského a Vaší RK. Adámkovi

Milan Skalsky

Před 8mi lety jsme prodávali rodinný dům - především díky panu Sentenskému vše nakonec dobře dopadlo. Chcete-li nemovitost prodat nebo koupit a mít k ruce zkušeného partnera, který je otevřený, přímý, umí brát věci i s humorem a zároveň Vám zajistí maximální komfort při vyřizování všemožné administrativy, pak v panu Sentenském takového partnera získáváte. Pokud bych potřeboval dobrého realitního makléře v Severočeském kraji, jdu na jistotu.

Jiří Vejdělek

Naprosto profesionální přístup od prvního do posledního dne obchodu. Jednoznačně pana Sentenského doporučuji!

ohodnotit makléře
Bio

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Sentenský a pracuji jako realitní makléř společnosti Reality IQ v Ústí nad Labem. V realitní džungli se pohybuji již od roku 2007. Za tu dobu se v ní umím dobře orientovat a tak Vám pomohu překonat všechna její úskalí. Dosud jsem v severních Čechách prodal více než 200 nemovitostí v celkové hodnotě přesahující 100 miliónů korun. Dokážu nejen prodat Vaši nemovitost, ale také sehnat bydlení Vašich snů. Své rady a doporučení publikuji i v MF DNES. Pokud potřebujete poradit v oblasti realit a nevíte koho se zeptat, můžete se obrátit na mě. Rád Vám poradím, vím toho o této problematice dost.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích