David Ševčík

+420 774 110 007
Kolín
Pražská 323, 28002 Kolín II
50.028614N, 15.196573E
Hodnocení makléře

Reference makléře

petra novakova

Pana Ševčika mohu všem doporučit. Spolupráce s nim je výborná. Vżdy měl na mě čas a vše mi vysvětlil. Myslim, że i kupujici byli naprosto spokojeni. Vše bylo bez problemu. Davide, děkuji Vám za Vaši obětavost a vstřicnost. P. Nováková

1
ohodnotit makléře
Bio

Jmenuji se David Ševčík a působím jako realitní makléř pro Středočeský region. O práci makléře jsem přemýšlel tak dlouho, až se stala skutečností. Splnil jsem si tím tedy svůj sen a mohu dělat práci, která mě nejen baví, ale i zároveň neuvěřitelně naplňuje.

Reality IQ jsem si vybral z toho důvodu, že mě tato společnost od prvního dne ukazuje cestu, jak svoji práci dělat co nejlépe, pomáhá mi v mém kariérním růstu a pro mne nejdůležitější, necítím se nikdy jako v práci, ale v jedné veliké realitní rodině. Díky tomu vím, že pod touto hlavičkou mohu mému klientovi nabídnou komfortní, profesionální a 100% servis.

Největší odměnou za mou práci je spokojený klient. Proto budu velice rád, pokud i Vy budete mým dalším spokojeným klientem. Mé základní priority pro spolupráci jsou spolehlivost, profesionalita, férové jednání a především spolehlivost.

Motto:
„Kultivací svých myšlenek vytváříme svou budoucnost. V každé naší myšlence je obrovský tvůrčí potenciál! Nejhlubší otisk v životech lidí zanechá ten, který ve svém myšlení disciplinovaně následuje cokoli co je pravdivé, čestné, spravedlivé, čisté, co je hodné lásky, co má dobrou pověst, co se považuje za ctnost a co sklízí pochvalu.“

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce červenec 2017
Makléř měsíce květen 2017
Makléř měsíce březen 2017
Makléř měsíce únor 2017

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích