Anna Poláková

+420 774 110 007
Žatec
Obránců Míru 311, 43801 Žatec
50.325193N, 13.546859E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Ondřej Krynický

Velmi děkujeme paní Polákové za servis při koupi bytu. Vše bylo naprosto bezvadné a vážíme si, že veškeré kroky a úkony nám byly do detailu vysvětleny. Přestože je koupě bytu běh na delší trať kvůli pevným lhůtám na úřadech a dalším právním úkonům, můžeme jedině chválit rychlé jednání paní makléřky, kdy z její strany nedošlo k jediné menší prodlevě a urychlila tak značně veškerý průběh. Stejně tak mohu doporučit právní kancelář doktora Kose, se kterou IQ reality spolupracují.

Iva Winkelhöferová

Moje zkušenost s paní Polákovou je ta nejlepší. Lidský přístup, hezké a čestné jednání. Jsem jí moc vděčná.

Věra Strejcová

Chtěla bych touto cestou projevit poděkování za perfektně provedenou práci Vaší makléřky paní Anny Polákové. Stěhujeme se ze Švédska do Česka a s její pomocí se nám podařilo nejen sehnat dům, ale i prodat náš byt v Lounech. Byla to dost komplikovaná transakce, protože se k tomu musel kupovat i pozemek a navíc zřizovat jistotní účet. Protože jsme nechali auto ve Švédsku ochotně nás vozila na řadu míst, kam bychom se těžko dopravovali sami. Paní Poláková vše perfektně zvládla s nadhledem a optimismem, který nám dodávala, když bylo potřeba. A věřte, že bylo. Kdyby všichni makléři byli tací, jako je ona, tak by byl prodej či koupě nemovitosti byla idylka.

1
ohodnotit makléře
Bio

Vystudovala jsem SŠ zdravotnickou v Příbrami, obor všeobecná zdravotní sestra. Od roku 2010 jsem při zaměstnání v nemocnici začala podnikat na realitním trhu. V roce 2012 jsem ukončila povolání zdravotní sestry a naplno se začala věnovat podnikání v realitách.
Zaměřuji se na prodej nemovitostí v oblasti Žatecka a blízkého okolí. Svým stávajícím i budoucím klientům nabízím kompletní realitní servis, od počáteční konzultace při zahájení prodeje, přes obsáhlou inzerci, až po zdárné dokončení obchodu.
Pracuji aktivně na sociálních sítích, které využívám nad rámec klasické propagace nemovitostí. Umím vyhledat klientům nemovitosti podle jejich požadavků a dobře spolupracuji i s ostatními realitními zprostředkovateli.
Hlavním mým cílem je dosáhnout naprosté spokojenosti klienta, který se k nám rád vrací. Řešíte-li bydlení na Žatecku, dokážu vám poradit s prodejem nemovitostí tak, abyste inkasovali nejvyšší reálnou tržní cenu.

Budu velmi ráda, pokud se na mě obrátíte s dotazem, nabídkou na spolupráci nebo zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce leden 2017
Makléř regionu leden 2017

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích