Adéla Calábková

+420 774 110 007
Ostrava 1
28. října 1584/281, 70900 Ostrava
49.826045N, 18.245865E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Jiří Mynař

Dobrý den,rád bych pochválil paní Calábkovou za velmi profesionální přístup při koupi pozemku v Ostravě Kunčičkách. Chválím i celkový systém práce firmy, vše klapalo a bez průtahů. Jiří Mynař

Zlatuška Heroldová

Paní Calábková má příjemné vystupování na profesionální úrovni. Děkuji za vstřícnost, perfektní komunikaci a starostlivost, mnohdy, až nad rámec jejích povinností. Byla jsem při prodeji bytu moc spokojená. Všem mohu paní Calábkovou doporučit.

Jolana Fukalová

Děkuji velmi paní Calábkové za zprostředkování prodeje domu, za její vstřícnost a profesionální přístup, za zajištění všech náležitostí kolem prodeje domu. Oceňuji výbornou spolupráci na vysoké úrovni, velmi milé a ochotné jednání. Byla jsem naprosto spokojena a mohu paní Calábkovou všem vřele doporučit.

ohodnotit makléře
Bio

Jsem realitní makléř společnosti Reality IQ a v mém portfoliu naleznete nemovitosti nacházející se v Moravskoslezském kraji. V této práci vidím příležitost poznat zajímavé lidi, kolegy a také místa, která mi mohou otevřít nové možnosti v rozvoji po osobní i profesní stránce. Z praxe již vím, že každý obchod mne vždy naučí něčemu novému, jelikož každý obchodní případ je specifický. Zajímám se mimo jiné o interiéry a proto mne také baví práce s půdorysy, kterou tak mohu při své práci zúročit. Odměnou se pro mne stává spokojenost klientů či doporučení. Potřebujete tedy i vy pomoci s prodejem Vaší nemovitosti? Neváhejte mne kontaktovat."

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce srpen 2016

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích