Realitní makléř – Strakonice

Reality IQ je renomovaná realitní společnost, která se díky unikátním službám klientům stala v krátké době jednou z nejsilnějších na českém realitním trhu. Její síla je v propojení

novodobých technologií s ojedinělým systémem školení. V naší společnosti věříme, že každý může být tím nejlepším. Dáváme tedy všem našim makléřům ty nejmodernější nástroje a propracovaný systém školení, díky kterému mají možnost se stát v krátké době profesionály. 

 

KDO JSME?

Reality IQ byla založena v roce 2013 a je ryze českou akciovou společností. Za 3,5 roku působení na realitním trhu se dostala mezi pět největších v České republice. Unikátní marketingové nástroje, osobní přístup a motivační odměňovací systém jsou hlavními důvody rychlého růstu. Dnes působí ve 37 pobočkách již více než 450 realitních makléřů.

 

KDE BUDU PRACOVAT?

Budete pracovat v moderní realitní kanceláři s nejnovějším technickým vybavením. Stanete se součástí dynamického kolektivu lidí, kteří mají svoji práci jako koníčka a baví se jí.

 

CO BUDE MOJÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ?

Aktivně se budete podílet na vyhledávání nových nemovitostí.

Vytvářet prezentaci nabídek za pomoci moderních technologií.

Pravidelně komunikovat se stávajícími zákazníky.

Procházet s klienty nemovitosti a hledat pro ně nejvhodnější řešení.

 

CO BUDU POTŘEBOVAT PRO PRÁCI MAKLÉŘE?

Mobilní telefon, notebook a automobil. Pokud nevlastníte automobil, můžete využít našeho jedinečného programu AKM - auto každému makléři. 

 

KOHO HLEDÁME?

Hledáme sebevědomou, komunikativní a empatickou osobnost. Vystihují Vás slova: časová flexibilita, dobrá nálada a orientace na cíl? Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis přes odpovědní formulář níže.Odeslat
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích