Historie

Reality IQ - jak to všechno vzniklo?

Obchodní značka Reality IQ byla založena v květnu 2011, jedním ze spoluzakladatelů byl dnešní současný finanční ředitel Radim Volek. Od samého založení byla její dominantní barvou oranžová.

První pobočky společnosti vznikaly na severní Moravě, v Ostravě, Karviné, Frýdku – Místku a Třinci.

V dubnu 2012 rozšířil management firmy obchodní ředitel Jakub Parák. Následující rok se firma rozvíjela především na Moravě a došlo i k otevření prvních poboček v Čechách. Významnou událostí byla transformace ze stávající společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost Realitní kancelář Reality IQ.

Druhý výrazný zlom přišel na přelomu let 2013 a 2014, kdy do společnosti vstoupil Ondřej Mašín spolu se svými kolegy, firma se rozšířila nejen o šest nových kanceláří, ale také o marketingové a personální oddělení, které velkou měrou pomohly k rozšíření pobočkové sítě do dalších krajů a zviditelnění značky Reality IQ.

Obchodní značka Reality IQ byla založena v květnu 2011, jedním ze spoluzakladatelů byl dnešní současný finanční ředitel a předseda předtavenstva Radim Volek. Od samého založení byla její dominantní barvou oranžová.

První pobočky společnosti vznikaly na severní Moravě, v Ostravě, Karviné, Frýdku – Místku a Třinci.

V dubnu 2012 rozšířil management firmy Jakub Parák, dnešní obchodní ředitel. Následující rok se firma rozvíjela především na Moravě a došlo i k otevření prvních poboček v Čechách. Významnou událostí byla transformace ze stávající společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost Realitní kancelář Reality IQ.

Druhý výrazný zlom přišel na přelomu let 2013 a 2014, kdy do společnosti vstoupil Ondřej Mašín spolu se svými kolegy, firma se rozšířila nejen o šest nových kanceláří, ale také o marketingové a provozní oddělení, které velkou měrou pomohly k rozšíření pobočkové sítě do dalších krajů a zviditelnění značky Reality IQ.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích