Zakynthos 2014 - Odměna pro nejlepší makléře

Ostrov Zakynthos je malý ráj na zemi. Oplývá krásou své přírody, flóry a fauny. Je nejslunnějším ze všech Řeckých ostrovů a zároveň třetím největším v Jónském moři.

Právě na tento řecký ostrov, kterému se díky rozmanitosti přírody říká „Ostrov vůní“, se vydala v prvních červnových dnech skupina těch nejúspěšnějších realitních makléřů za uplynulé období. 26 účastníků leteckého zájezdu strávilo osm krásných dní v letovisku Laganas, které se pyšní nejdelší devítikilometrovou pláží ze všech evropských destinací.

Ostrov se může pochlubit jednou významnou přírodovědeckou raritou. Je jí vzácný druh želvy, karety obrovské, která je na seznamu živočichů, jimž hrozí vyhynutí. Zátoka s pláží Laganas, kde strávili dovolenou naši kolegové, se pravidelně stává místem, kam se vrací zde narozené želvy. Někteří členové expedice se úspěšně vydali po jejich stopách.

Kromě slunce a nádherné pláže si makléři Reality IQ užili také rušné centrum s mnoha obchody, restauracemi, bary a kavárnami.

Předposlední den zájezdu se celá skupina vydala na celodenní plavbu luxusní lodí okolo celého ostrova. K vidění bylo úchvatné moře a nádherné jeskyně, kterých je na ostrově přes 450. Nejkrásnější z nich nesou název Modré jeskyně, pojmenované po azurové hladině moře, která se v nich zrcadlí. Na jedné ze tří osvěžovacích zastávek čekalo na všechny dechberoucí překvapení. Pláž Navagio, s vrakem pašerácké lodi, by barvou a čistotou moře i písku snesla nejpřísnější měřítka pláží Karibiku.

Většina účastníků na konci zájezdu nechtěla odjet a toužila si jí ještě prodloužit. Nejzajímavější snímky si prohlédněte ve fotogalerii níže.

Již nyní však probíhá další soutěž pro nejlepší obchodníky, která běží do konce roku a v sázce je vstupenka na luxusní zaoceánskou plavbu Středomořím.

\"\"

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích