Vltava 2016

Stále populárnější firemní akce v podobě sjíždění řeky Vltavy nabyla letos na rozměrech a pojmula téměř 60 vodáků z řad makléřů, hypotéčních poradců a jejich rodinných příslušníků. 10 plně naložených raftů a 4 kánoe se vydaly na plavbu v pátek dopoledne za takřka ideálního počasí.

Štěstí na počasí si vybíráme již třetí rok a nejinak tomu bylo poslední červencový víkend. Díky velkému množství vody nebylo potřeba skoro vůbec pádlovat s výjimkou několika jezů. Proto bylo možné na naší nejpopulárnější řece často shlédnout tzv. "soulodění", tj. spojení více raftů do jednoho velkého plavidla. V jednu chvíli to bylo dokonce 9 raftů, které proud unášel po vodě a občas je odrazil od břehu.

 

 

O péči účastníků se starala dvě doprovodná vozidla, která trpělivě převážela stany a spacáky vodáků a uchovávala zásoby potravin a tekutin. Druhý večer díky tomu mohl být uspořádán táborák, u kterého nechybělo opékání špekáčků a především heroicky výkon kytaristy Jendy Leštiny.

Po průjezdu jezy v Českém Krumlově strávila skupina poslední večer právě v městě zapsaném na seznamu UNESCO. Někteří toho využili na prohlídku historické části města a po 2 dnech na vodě se vmísili mezi turisty ze všech koutů světa.

Nedělní závěr se již nesl v klidném tempu a užívání si krásné krajiny závěrečného úseku z Krumlova do kempu Zlatá Koruna. Spokojené úsměvy na tvářích účastníků v cíli značily, že většina z nich se už teď těší na příští ročník. Tak zase za rok ahóóóój.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích