Vltava 2015 s Reality IQ

Již 2. ročník sjíždění řeky Vltavy v oranžových barvách se konal 6. - 9.8. Celkem 41 účastníků z řad makléřů a jejich partnerů se sjelo ve čtvrtek do Vyššího Brodu, odkud v pátečních dopoledních hodinách odstartovaly posádky čtyř kanoí a osmi raftů.

Počasí přálo účastníkům nadstandardně, vody ve Vltavě bylo dostatek, slunce se opíralo o sto šest do odhalených zad a tempo lodí se neslo v rekreačním duchu. Družina vodáků si dopřávala vydatný (nejen) nealkoholický pitný režim, ale i časté koupání ve Vltavě. Celá enkláva bez větších potíží zakotvila v kempu U Fíka, kde rozbila tábořiště na druhou noc. Noční teploty na srpen byly nezvykle vysoké, proto někteří spali pod širákem nebo dokonce bez spacáku.

Na druhý den plavby na účastníky čekal nejdelší kus cesty přes 30 kilometrů dlouhý. Trasa obsahovala osm jezů a také krásný průjezd Českým Krumlovem. Přestože někteří škarohlídi očekávali „cvaknutí“ posádek na jezech, tak všichni až na jedno malé zaseknutí v jednom z krumlovských jezů projeli bez následků. Odpolední krátký déšť vodáky nezastavil, naopak je na chvíli příjemně ochladil, a ti tak v podvečerních hodinách dorazili do kempu Zlatá Koruna.

Závěrečný večer plynul v podobně zábavném duchu jako ty předchozí, nicméně většina účastníků dokázala odrazit včas své lodě od břehu i v poslední den plavby. V nedělních odpoledních hodinách dopluly posádky v pohodovém tempu a bez ztrát na životech do cíle v Boršově nad Vltavou.

Přestože skoro třetina lidí se vůbec poprvé v životě účastnila sjíždění řeky, v jejich tvářích se odrážela spokojenost a odhodlání vyrazit příště znovu. Tak ahóóóój příští léto.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích