Thajsko 2016 - dovolená s Reality IQ

Na letošní březen nezapomenou výherci roční soutěže o pobyt v exotickém Thajsku. Skupina 22 účastníků se sešla 9. března na letišti v Praze. O dramatický začátek dovolené se postaralo velmi nepříznivé počasí v Dubaji, jenž měla být mezistanicí na cestě do Thajska a odkud vůbec v ten den nedorazilo letadlo. Účastníci nakonec strávili noc v hotelu Mariott u pražského letiště a letěli až druhý den přes Istanbul. S jednodenním zpožděním dorazili stále v dobré náladě do thajské metropole Bangkok.

Zrušení letu přes Dubaj bohužel znamenalo, že naši obchodníci strávili v Bangkoku pouze jednu noc místo původně plánovaných dvou. O to intenzivnější však byla! Skupina se ubytovala blízko velmi populární ulice Khao San Road, která večer ožívá a pulzuje svými rytmy až do rána. Během této nezapomenutelné noci stihli někteří skoupit většinu suvenýrů, které místní pouliční prodavači nabízeli.

Druhý den čekala na účastníky prohlídka chrámu Wat Pho, který je domovem známého ležícího buddhy měřícího více než 40 metrů. Odpoledne se skupinka přepravila opět na letiště v Bangkoku. Jejím cílem bylo tentokrát letovisko Krabi a poté přesun na cílový ostrov Ko Lanta.

Na Ko Lantě strávili výherci 10 nocí a toto místo si naprosto zamilovali. Malebná pláž Long Beach s nezapomenutelnými západy slunce, ochutnávání thajské kuchyně a objevování dalších krás ostrova zaměstnaly cestovatele během jejich pobytu. Makléři navštívili národní park na jihu ostrova, plavili se rychlou lodí na krásný ostrov Ko Rok, svezli se na slonech a vykoupali se s nimi nebo objevili tajuplnou jeskyni v džungli.

Zpestřením pobytu se stal dvoudenní výlet na souostroví Phi Phi včetně návštěvy světoznámé zátoky Maya Bay proslavené filmem „Pláž“ s Leonardem di Capriem. Plní zážitků odevzdali výletníci poslední den zapůjčené motorky, na kterých brázdili ostrovem a vydali se na cestu domů, která proběhla bez komplikací.

Již teď se nejen oni mohou těšit na příští firemní dovolenou, která se uskuteční příští rok v Karibiku na ostrově Kuba.

 

Fotogalerii si prohlédněte níže.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích