Svratka patřila zimním IQ hrám

Ve čtvrtek 12. ledna jsme v malebném okolí hotelu Svratka oslavili už čtvrté narozeniny Reality IQ. Slavili jsme vskutku velkolepě - v duchu zimních olympijských her. Jak celé sportovní klání probíhalo?

Už od pozdních hodin středečního večera se na hotel sjížděli první makléři ze všech poboček. Ti, co dorazili mezi prvními, udělali dobře - Vysočina se během noci ponořila do hustých vloček a do rána připadlo na 30 centimetrů sněhu. Čtvrteční den pak v této slavnostně bílé atmosféře mohly IQ hry začít. A jak jinak než ve velkém stylu. 

Slavnostní zahájení IQ her
Kvůli fair play rozdělil  „olympijský výbor” 110 soutěžících po jedenácti účastnících podle poboček do jednotlivých zemí. Síly spolu poměřily týmy v barvách Austrálie, Brazílie, Číny, Japonska, Turecka, Kanady, Ruska, Švýcarska, Švédska a USA. Všichni soutěžící v čele s kapitány, vlajkonoši, zahájili IQ hry průvodem vinoucím se od hotelu na nedaleké hřiště, kde zazněl slavnostní přenos hymen jednotlivých států. Nechybělo ani slavnostní předání pochodně, kterou přivezl Radim Volek na sněžném skútru, a zažehnutí “IQ ohně”. Po skončení zahajovacího ceremoniálu se týmy vydaly k jednotlivým sportovním stanovištím. Jejich vysoké sportovní nasazení, silná touha pokořit ostatní i netradiční disciplíny přispěly k tomu, že o legraci nebyla nouze. Aby taky ne, když i sněhovou modelaci pojaly týmy s nadsázkou a jeden z deseti výtvorů nebyl obrazově „vhodný” pro přítomného kameramana a fotografa. K celkové pohodě nám nad hlavami vysvitlo i v průběhu dne sluníčko, které organizátoři samozřejmě poptali předem. 

Netradiční disciplíny daly soutěžícím zabrat
Za nejtěžší disciplínu pokládali soutěžící lidské psí spřežení, kdy museli po dobu 8 minut vézt jednoho ze své posádky na výdrž ve vytyčeném okruhu z nevyšlapaného sněhu. Zde se všichni pořádně prohřáli a mnohdy i zapotili. Švédsko (Ostravu) potrápily i týmové lyže, ne a ne se sladit do taktu. Veselo bylo u hodu kamarádem, kde se ukázalo, že i na saních lze jet kreativně, a u týmového praku. Hry však měly svá jasně daná pravidla a jak se v souhrnu ukázalo, nejlepší výkony podal tým Číny Jaroslava Vosádky, druhou příčku obsadila Austrálie Michala Řehoře a třetí skončil tým Brazílie s kapitánem Janem Vernerem.

Po splnění všech deseti soutěžních disciplín a pauze na zotavenou se konal seminář, který zrekapituloval výsledky roku 2016 a předeslal vize pro rok 2017.

 

Ocenění si odnesli tito makléři:

Heart Trophy za prosinec vyhrál: Jan Leština

Nejlepšími makléři za prosinec byli:

10. Zlata Spoustová
9. Tomáš Horák
8. Jan Sokolowski
7. Alexandr Dombrovskij
6. Martin Frízel
5. Julius Farkaš
4. Lenka Venturová
3. Martina Vítová
2. Stanislav Janeček
1. Jan Verner

Nejlepší pobočka za prosinec: České Budějovice 

Na Kubu se poletí podívat: 
hypotékář Adam Kolasa, a tito makléři: Vítek Boháč, Marek Calábek, Jan Dančák, Julius Farkaš, Věra Galuszková, Nikola Groh, Tomáš Horák, Božena Chmielová, Petr Jindřich, Martin Klimoš, Ladislav Korejtko, Roman Kotek, Jitka Kubíčková, Věra Kubová, Olga Kučerová, Ladislav Lukáč, Zbygniew Macura, Václav Musil, Jan Sokolowski, Zlata Spoustová, Martina Špačková, Lenka Tlustá, Jan Verner a „divokou kartu” v podobě letenky na Kubu získala i Libuše Vostrá

TOP 10 za rok 2016 si vybojovali tito makléři: 
Ladislav Lukáč (10.místo)
Tomáš Horák (9.místo)
Olga Kučerová (8.místo)
Vít Boháč (7.místo)
Božena Chmielová (6.místo)
Věra Galuszková (5.místo)
Roman Kotek (4.místo)
Jan Verner (bronzová pozice)
Zlata Spoustová (stříbrná pozice)
a prvenství patří paní Věře Kubové.

Gratulujeme a děkujeme! 

Co může naše makléře motivovat v roce 2017? 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích