„Stačí chtít, ale opravdu chtít,” říká Jan Verner, nejlepší makléř za měsíc prosinec

Honzo, prosinec je podle realitních makléřů „složitý” měsíc. Jak jej vnímáte z hlediska prodejů Vy?

Dle mého mínění to složitý měsíc určitě je. Nejen klienti, kteří nemovitosti prodávají, ale i ti, kteří chtějí nějakou nemovitost koupit, se v tomto období soustředí stejně jako většina českého národa na blížící se vánoční a novoroční svátky, dárky, kapry a vše ostatní, co má každý z nás s těmito dny spojené. A proto je toto období pro makléře takovou okurkovou sezónou.

Právě prosinec Vám přinesl post nej makléře Reality IQ. Co mělo na Vašem výsledku podíl?

Největší podíl na zisku nej makléře má určitě získání zajímavých nabídek nemovitostí, ke kterým jsem se dostal v druhé polovině měsíce, tedy těsně před Štědrým dnem. A díky tomu, že jsem neváhal a nemovitosti ihned inzeroval, se mi ozvalo několik zájemců. Mezi svátky jsem uskutečnil první prohlídky a po týdenní inzerci se mi tyto nemovitosti podařilo rezervovat. A tak i měsíc, který se zdál co do obratu jako podprůměrný, se nakonec k mé spokojenosti velmi vydařil.

Jste vedoucí pobočky v Brně. Jak se může začínající makléř na tuto pozici vypracovat?

Kupodivu to není až tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát. A to hlavně díky tomu, že pracujeme v nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR. Proto začínající makléř musí jenom chtít, ale opravdu chtít. Když bude pracovat a získávat zkušenosti a přitom se vzdělávat na školeních k tomu určených, může si během krátké doby otevřít kontaktní místo IQ Point. A když se mu bude dařit dál, může mít i vlastní fungující pobočku a to ve velmi krátkém čase. I mně se to jako začínajícímu makléři povedlo. A jsem za to rád.

Říká se, že za úspěchem stojí týmová práce. Jak (se s) kolegy motivujete v práci?

Největší motivací je možnost si opravdu dobře vydělat. A to se daří nejenom mně, ale i většině mých kolegů, čímž motivujeme ostatní. Pro mě je vekou motivací i úspěšnost naší brněnské pobočky jako celku. Jsme zde výborný kolektiv, kde se lidé dobře cítí a rádi se tady potkávají, vzájemně si radí a pomáhají. I díky tomu se nám jako celku dlouhodobě daří. A to mě nesmírně těší.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích