Školení obchodní dovednosti Reality IQ

První specializované školení pod názvem „Obchodní dovednosti“ se konalo 24. a 25. června 2015 v příjemném prostředí hotelu Jezerka na Seči. Seminář obsahoval vzdělávací program po oba dny se zaměřením na prodejní dovednosti makléřů a manažerů a jejich zavedení do praxe.

Na úvod školení byli účastníci rozděleni do 4 týmů s různým barevným označením. Po oba dny pak v rámci přednášek probíhaly nejrůznější soutěže, jejichž bodové ohodnocení se sčítalo do celkového pořadí.

Přednášky na téma Plánování, Vedení lidí, Motivace, Komunikace a Prodejní techniky doslova třaskaly energií a kromě teoretické části obsahovaly vždy praktické příklady.

Závěr prvního dne, který přinesl hodně bodů pozdějšímu vítěznému týmu, se odehrával v bazénu hotelu. Školení bylo přínosné nejen obsahem, ale i výměnou zkušeností jednotlivých účastníků. Vášnivá debata se protáhla až do pozdních večerních hodin.

I přesto se všichni soutěžící sešli včas na druhý den, který pokračoval v nastoleném trendu. Po poslední soutěži již bylo jasné, že celkovým vítězem se stal „zelený“ tým v čele s kapitánem Romanem Kotkem.

Dvoudenní kurz probíhal pod taktovou ostříleného tria lektorů: Mgr. Ondřej Mašín, Richard Hofer a Jakub Parák. Už nyní se mohou zájemci o školení hlásit na listopadový termín, jenž se koná 3. - 4.11. opět na Seči. 

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích