Setkání makléřů ve sklípku v Mikulově

Regionální ředitelé firmy uspořádali společnou akci pro své nejlepší makléře v soutěži, která probíhala v září a říjnu v jejich regionech.

Ve čtvrtek 20.11. se sjelo více než 50 zástupců společnosti do malebného Mikulova. Nažhavení na víno jsme se dopravili do vinného sklípku pod Kozím hrádkem, který se netradičně nachází ve vápencové jeskyni. Posezení začalo záhy v prostorech bývalé lisovny a na stůl se nosily plné džbánky vína a talíře s masovými dobrotami.

Nálada byla vynikající a to nás teprve čekala degustace ve sklípku s mistrem vinařem Ladislavem Solaříkem. Na tu jsme se vypravili ve dvou partách, protože jsme maximálně naplnili kapacitu sklípku. Sklep se otřásal salvami smíchu zúčastněných díky nekonečným bonmotům pana Solaříka, které sypal z rukávu ještě rychleji než naléval výborná vína z koštýře. Ve více než 1,5 hodiny trvající degustaci jsme ochutnali několik vzorků bílých a červených vín. Na úplný závěr nás dostala do varu mistrova vínovice.

Takovou nálož bylo potřeba zajíst, a proto už nás čekaly další plné talíře s bramboráčky a s nejrůznějšími sýry. Ti nejstatečnější zůstali skoro až do druhé ranní. Byl to rozhodně nezapomenutelný večer!

Výběr fotek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích