Setkání makléřů Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uspořádala 15.-17.5.2014 dosud největší setkání pro své makléře a manažery. Více než 150 osob z 23 poboček po celé České republice se zúčastnilo kongresu, který se konal v hotelovém komplexu Avalanche v Jeseníkách.

První den rozebíral management společnosti efektivitu inzerce nabídek v souvislosti s růstem společnosti. Marketingové oddělení shrnulo dosavadní aktivity na poli online marketingu a sociálních sítí. Hypoteční centrum představilo novou strukturu odměňování pro makléře. Večerní program byl zakončen ve vinném sklípku degustací moravských vín. Ti nejodvážnější pak rozezpívali sklípek svými pěveckými výkony u připraveného karaoke.

Druhý den zaplnily parkoviště celopolepené vozy našich makléřů. Na parkovišti jsme napočítali více než 40 Octávií v rámci projektu Auto Každému Makléři. Významná část kongresu byla věnována právní problematice a dopadu nového občanského zákoníku na realitní trh. Téměř čtyři hodiny tomuto tématu věnovali JUDr. Jiří Kos a Mgr. Pavel Ludvík, kteří zároveň představili nové školení Právo pro makléře Reality IQ, které bude probíhat nejpozději od července tohoto roku.

V programu dále pokračovali odborníci na marketing Martin Diblíček a Petr Ondrák. Jejich přednáška začala soutěží o nejlepší půdorys a video prezentaci. Tři nejlepší videa a půdorysy byly odměněny věcnou cenou. Dále oznámili spuštění nového e-shopu s reklamními předměty a službami pro makléře. Na závěr jejich očekávaného vystoupení představili novou mobilní aplikaci pro tvorbu půdorysů z chytrých telefonů a tabletů, která aktuálně nemá v českých podmínkách obdoby. Firma tak naplňuje cíl, aby každý makléř využíval v terénu chytrý telefon a tablet, a společně s novými produkty udávala trend v oblasti realitního marketingu.

V poslední části Mgr. Ondřej Mašín a Jakub Parák předali odměny pro nejlepší makléře a pobočku měsíce a také tablety pro 31 výherců čtvrtletní soutěže. Nejlepší obchodníci v půlroční soutěži obdrželi poukazy na dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos, na kterou odlétají již za několik dní.

Program vygradoval vyhlášením nové motivační soutěže. Exkluzivní 12 denní dovolená je připravena pro každého makléře, který zvládne prodat v průměru jeden až dvě nemovitosti měsíčně v období od 1.5. do 31.12. Výherci se mohou těšit na plavbu luxusní lodí po Středozemním moři se zastávkami v Janově, Aténách či izreaelské Haifě. Celkový dojem z pozitivní nálady semináře přetrval celý večer za doprovodu skvělé hudby a rautu až do ranních hodin.

Na nejzajímavější momenty se můžete podívat v naší fotogalerii.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích