Setkání makléřů Reality IQ ve vinařství U Kapličky

Reality IQ se prezentuje jako inovativní realitní kancelář. Motto „firma pro makléře“ začala naplňovat ihned po představení nové strategie na lednovém semináři na Seči. Změna koncepce pořádání motivačních akcí pro realitní makléře odstartovala premiérovým setkáním 18. května ve vinařství u Kapličky v obci Zaječí na Pálavě.

 

Pro více než 150 účastníků z řad makléřů, manažerů a pracovníků centrály byla na hotelu připravená vydatná snídaně. Ihned poté proběhlo slavnostní zahájení na terase vinařství. Makléři byli rozdělení do 5 skupin podle počtu aktivit, které si postupně během dne mohli vyzkoušet. Lidé, kteří se statečně zúčastnili všech aktivit, byli zařazeni do večerního slosování o hodnotné ceny.

Archery je sport podobný paintballu s jedním rozdílem, místo pušky s barevnou kuličkou střílíte z luků. V poli, kde jsou dva týmy po 4 hráčích, vítězí tým, který postupně zasáhne všechny protivníky. Další aktivitou odehrávající se pod rozhlednou Dalibor byla lukostřelba. Z několika metrů se účastnici trefovali do terče a nutno podotknout, že tato disciplína není tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát.

Desetikilometrový okruh na kole čekal na účastníky další disciplíny. Po sjezdu z Kapličky dolů k vodní nádrži Nové Mlýny šlapali cyklisté podél břehu až k hrázi a vydali se na závěrečné stoupání zpět do vinařství. Někteří se dokonce přiznali, že na kole nejeli už několik let, ale evidentně to nezapomněli. Zbylé disciplíny v krásném prostředí představovaly nízké lanové centrum a jízda na čtyřkolkách. Organizační tým v průběhu dne neustále zásoboval účastníky nezbytnými tekutinami tak, aby všichni vydrželi se silami až do večeře.

Po večeři na terase se účastníci shromáždili ve vyhlášeném Retro music clubu, kde Jiří Paták zahájil večerní program přednáškami Strategie 2020 a Chytrá adresa. Po něm vystoupil Martin Diblíček, který představil novinky v oblasti IT. Ondřej Mašín v části nazvané Firma pro makléře představil 9 důvodů, proč pracovat v Reality IQ. V závěrečné pasáži došlo za účasti Radima Volka k vyhodnocení nejlepších makléřů a poboček za první čtyři měsíce roku a k losování slíbených cen z oblasti elektroniky.

Poté již vypukla zábava v plném proudu a taneční parket nezůstal prázdný až do ranních hodin.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích