Rozhovor s makléřem měsíce

 

“Každému se daří natolik, kolik úsilí a pozitivní energie do své práce dává,”

říká Petra Röderová, nejlepší makléřka RIQ za duben.  

 

Petro, dubnové zahálení za kamny z lidové pranostiky pro Vás očividně neplatilo. Stala jste se nejlepší makléřkou Reality IQ. Vzpomenete si, jak pro Vás duben začínal a s jakými pocity jste tento měsíc uzavírala?

Duben jsem začala s přesvědčením, že už chci dotáhnout obchody táhnoucí se od loňska. To se mi částečně povedlo. Na to, že jsem za leden, únor a březen skoro nic neuzavřela, ale mohl být duben i lepší. Když se to tak vezme můj obrat za 4 měsíce není až tak závratný… Kodiaq ale jezdí skvěle.☺ Děkuji za zapůjčení. 

 

Povězte, co Vás motivuje v práci k dobrým výsledkům?

Každému se daří natolik, kolik úsilí a pozitivní energie do své práce dává. Některé obchody sice trvají déle, ale když přece pracujete 8 hodin denně, tak se Vám musí dařit, jiné východisko není.

 

Stane se, že Vás někdy klient něčím zaskočí nebo překvapí?

Vždy mě mile překvapí vstřícné jednání a pozitivní spolupráce ze strany klientů, čehož je čím dál méně. S příjemnými lidmi se nám všem dobře pracuje. Přála bych si, aby takových bylo pro nás všechny více.

 

Co by měl umět, vědět a znát dobrý makléř?

Úspěšný makléř by měl mít dobrý přehled a ještě větší morálku. Uznávám přesvědčení, že provize se účtují jen do výše úměrné námaze celého obchodu. Důchodci a nemocní lidé u mě mají velké zastání a nižší provize. Ale toto vše nejspíše spadá pod morálku. Další věcí je důslednost, pak dlouho nic a pak zase důslednost.

 

Co Vás baví na Vaší práci?

Baví mě, když někomu můžu pomoct nejen přímo prodejem, ale také osobním přístupem ke klientovi během celého procesu. Většina klientů kupuje, či prodává nemovitost poprvé a není to pro ně procházka růžovým sadem. Bývají hodně stresovaní, nejistí. Je potřeba je udržet v pohodové rovině, aby nezačali přemýšlet “jiným směrem”.

 

Jak se rozvíjíte? Jaký je Váš “návod na úspěch”?

Rozvíjím se přímo praxí. Snažím se nabírat složité obchody, abych se na nich naučila. Někdy je jich až moc. Ale pravda je, že chybu někdy udělám na jednoduchém obchodě. Tak se zlepšuji a posouvám dále.

 

 

 

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích