Rozhovor s makléřem měsíce - Veronikou Kacafírkovou

Veronika Kacafírková pracuje v realitách tři roky převážně v Praze a ve středních Čechách. V září se jí podařilo získat titul pro Makléře měsíce.

Vyhrála jste někdy titul makléře měsíce v předchozím působení?

Nikdy předtím se mi to nepodařilo. Až teď v Reality IQ. Byla jsem zvyklá pravidelně prodávat, ale takhle dobrý měsíc jsem ještě neměla.

Věřila jste, že se to může povést tak brzy?

Bylo by dost troufalé říct si na začátku měsíce, že první místo získáte, když nemáte žádné nabídky v portfoliu. Začala jsem hodně nabírat o prázdninách. V srpnu jsem podepsala 14 nových nabídek. No a na začátku září jsem si tedy drze řekla, že to vyhraju. A povedlo se. Prodala jsem celkem šest nemovitostí.

V čem si myslíte, že se odlišujete od jiných kolegů?

Snažím se hodně pracovat s cenou. Ale ne jenom tím, že bych stroze říkala klientům: "Musíte zlevnit, jinak se to neprodá." Pracuji hodně se statistikami, s ohlasem na inzerci, počtem poptávek a protokoly o prohlídce. S klienty prodávajícími jsem v pravidelném kontaktu. Začíná to už na náběru. Dejte nám tip, jak na klienta působit už na náběru. Nosím si s sebou vytištěné karty nabídek, které jsem zarezervovala. Prodávajícím klientům je ukazuji a vysvětluji, jak to chodí, že je potřeba sledovat ty ohlasy, poptávky atd. Oni jsou pak už na to připraveni a nemusím tolik "tlačit" na cenu a sami mi potom řeknou, ať nabídkovou cenu snížím.

Jaké jsou Vaše koníčky?

V poslední době se snažím po práci cvičit a velký koníčkem je také můj kůň, na kterém jezdím ve volném čase. Na závěr nám prozraďte Vaše nejbližší plány.

I když to není lehký úkol a začala jsem v Reality IQ až v průběhu roku, tak můj velký cíl je do konce roku splnit podmínku soutěže o dovolenou. Chci jet příští rok s nejlepšími kolegy na Kubu!

Veroniko, držíme Vám palce a děkujeme za rozhovor.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích