Rozhovor s makléřem měsíce - Petrem Jindřichem

Petr Jindřich z Liberce pracuje v realitách čtyři roky. Začínal v malé realitní kanceláři, kde ho živily hlavně pronájmy. Postupem času se přeorientoval na prodeje a především se stal členem týmu Reality IQ.

V červenci se stal makléřem měsíce celé společnosti. Není to jeho první primát, této mety se mu podařilo dosáhnout již v loňském březnu. Mimochodem dnešní rozhovor vznikal po 40 kilometrech společně strávených v terénu na horském kole.

Jaké jsou Vaše koníčky?

Hlavně skalní lezení a také silniční a horské kolo. Pocházím z Trutnova a v mládí jsem se věnoval běhu na lyžích a později judu, ale lezení mě chytlo nejvíce.

Kde nejčastěji lezete?

Adršpach, Labské údolí a ze zahraničí Francie nebo Slovinsko.

Co stálo za tím, že se Vám červenci podařilo získat titul makléře měsíce?

V půlce měsíce jsem měl prodané dvě nemovitosti a jeden pronájem. Pak nečekaně přišla provize z jednoho obchodu, kde jsme s tím vůbec nepočítali, resp. nepočítali jsme s tím, že přijde celá.

To potěší v průběhu měsíce.

Určitě, ale já měl rozjednané další věci. Ještě jsem složil dva menší pronájmy a pak jsem dohnal jednu provizi, která byla dlouho slíbená. Tak jsem měl během dne asi 22 telefonátů s pronajímatelem, jestli by byl tak hodný a poslal provizi za pronájem ještě v poslední den uzávěrky. To se nakonec podařilo.

Rozdíl mezi Vámi a druhým v pořadí byl nakonec jen 3 tisíce.

To je opravdu těsný rozdíl. Hned pár dní po uzávěrce jsem prodal další nemovitost, někdy je to otázka štěstí, že to vyjde v jednom měsíci.

Co je pro Vás na práci realitního makléře nejzajímavější?

Baví mě práce s lidmi. Vyhovuje mi plánovat si čas podle sebe. Nejsem fixovaný na nějakého zaměstnavatele a mohu si vydělat nadstandardní peníze.

Jaké máte cíle do budoucna?

Vybudovat si tým makléřů, chtěl bych se této práci věnovat dlouhodobě. Nyní mám svého mladšího makléře, který se velmi rychle zapracoval a to mě taky dost nakoplo. Už jsem vlastně působil ve dvou realitních kancelářích a nechtěl bych měnit. Management naší firmy je mladý, pružný, i podle toho jsem se rozhodoval. Mám ten správný pocit, že firma se neustále rozvíjí a jde tím správným směrem. Z osobních cílů je to určitě vlastní bydlení.

Osobní stránku Petra Jindřicha najdete na našem webu.

 

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích