Rozhovor s makléřem měsíce - Pavlem Burešem

Pavel Bureš je ve své profesi skutečný profesionál. Jak jinak si vysvětlit, že po přechodu z bývalé RK místo zdlouhavého rozkoukávání se hned “zaútočil” na pozici Nejlepšího makléře měsíce a rovnou skóroval? Zajímalo nás, jak se v íkvéčkách cítí, co je u nás jiné a co jej na jeho práci baví. Zajímá vás to také? Nečekejte však žádné zdlouhavé povídání. Pavel Bureš je spíše mužem činu.

Pavle, proč jste se rozhodl odejít z bývalé realitní kanceláře a co směřovalo vaše kroky k nám, do íkvéček?
Z bývalé RK jsem odešel, protože jsem ze strany mých nadřízených neměl podporu pro svou práci. Cítil jsem, že směr, kterým se RK vydává, není směr, kterým bych chtěl jít já. Z íkvéček jsem se znal delší dobu s Martinem  Frízelem, věděli jsme o sobě. Když mě práce v dřívější RK přestala dělat radost, dvakrát jsem se sešel také s Jakubem Parákem. Vysvětlil mi strategii Reality IQ. Celý projekt a pohled na realitní byznys se mi líbil, tak jsme si na druhé schůzce plácli, že to spolu zkusíme.

Máte možnost srovnání, v čem vám práce u nás vyhovuje?
Práce zůstává stejná, IQ portál je hodně podobný tomu, na jaký jsem byl zvyklý. Nová je pro mě podpora ze strany nadřízených a klid a prostor pro mou práci. Obojí je pro mne moc důležité. Navíc jsme v kanceláři dobrá parta, to když se sečte, tak ve výsledku je z toho prima pocit. Líbí se mi online školení, typu Direkt nebo Leadership.

Měsíc leden byl pro vás velmi úspěšný, co se na tom podílelo?
Důležitý pro můj lednový úspěch byl prodej jednoho penzionu, který jsme dojednávali asi čtyři měsíce a vše se dotáhlo právě v lednu. Během tohoto obchodu mi prodávající přivedli vlastního kupujícího na další jejich nemovitost s dotazem, zda jim celý obchod zprostředkuji. Poté jsem měl byt, jehož prodej od náběru k rezervaci trval týden, a jeden pozemek. Když se to vše sečetlo, ocitl jsem se na špici.

Jak vnímáte naši firmu s odstupem právě onoho měsíce?
S kolegy v kanceláři jsme dobrá parta a to včetně vedoucího. Potěšilo mne mnoho gratulací za Makléře měsíce a za to všem děkuji.

 

Pavle, děkujeme za rozhovor a přejeme další úspěšné prodeje.

 

 

 

 

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích