Rozhovor s makléřem měsíce Olgou Kučerovou

Olga Kučerová pracuje v realitách třetím rokem, z toho zhruba jeden rok v Reality IQ.  V květnu se jí podařilo získat titul pro Makléře měsíce. Po příchodu do Reality IQ začala pracovat na tvorbě svého portfolia. Na výsledky své práce si musela chvilku počkat. Ale teď se řídí pravidlem: Kdo si počká, ten se dočká.

Co jste dělala předtím, než jste se rozhodla vstoupit do světa realit?

Studovala jsem, byla na mateřské dovolené a vychovávala své dvě děti. Osobní kontakt s lidmi, kariérní postup a časová nezávislost jsou pro mě důležité, a proto jsem o své budoucí práci měla jasno. Brzy přišla nabídka od kamaráda, který vlastní malou realitní kancelář.

Jak zvládáte skloubit práci makléřky s rodinným životem a péčí o děti?

Mám doma obrovskou podporu od manžela a zároveň nám moc pomáhá naše prababička. Musím přiznat, že bez této opory bych se práci nezvládla věnovat na 100 %.

Když máte doma podporu, tak jaká byla reakce na to, že jste se stala Makléřkou měsíce u naší firmy?

Rodina byla absolutně nadšená. Manžel to ihned rozhlásil do světa a gratulovali mi všichni známí a kamarádi.  To je pro mě další velká motivace proto, abych se snažila dál odvádět dobrou práci, za kterou si mohu stát.

Co je pro Vás osobně na práci realitního makléře to nejzajímavější?

Na mé práci mně nejvíce baví kontakt s nepřeberným počtem a typem lidí. Velice si vážím profesionálního přístupu a zázemí i toho, že Reality IQ dokáže ocenit dobře odvedenou práci a motivuje mě k dalším výsledkům. Velké díky patří i mému vedoucímu Janu Vernerovi.

Jak byste porovnala práci v Reality IQ s předchozím působením?

Jsem velice spokojena. Oceňuji osobitý přístup vedení a cítím, že patřím do skvělého týmu. Dalším velkým plusem je pro mě vzdálenost kanceláře jednu minutu pěší chůze od mého domova. Na Reality IQ se mi dále líbí propracovaný marketing a celková strategie společnosti.

Jakým způsobem se nejčastěji dostáváte k nabídkám nemovitostí?

V poslední době hodně z doporučení od spokojených klientů. V květnu jsem například prodala jeden rodinný dům v rámci developerského projektu. Majitelé byli spokojení a poskytli mi na prodej dalších 17 domů.

Na závěr nám prozraďte Vaše nejbližší plány…

Přinášet do rodinného rozpočtu víc a víc peněz. Získávat doporučení od spokojených klientů. Budovat si dobrou pověst a mít dobrý pocit ze své práce. Snažím se jí dělat srdcem i přesto, že do obchodu to moc nepatří, ale já to tak cítím.

Olgo, děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho dalších úspěchů.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích