Rozhovor s makléřem měsíce ledna - Vít Boháč

Mgr. Vít Boháč je novým členem Realitní kanceláře Reality IQ a.s. v Táboře, kde aktuálně otevírá pobočku. Vítek nám při příležitosti předání odměny pro nejlepšího makléře poskytl rozhovor. Popovídali jsme si s ním o jeho realitních začátcích, podpoře firmy a hlavně vizi do budoucna.

Před nástupem do Reality IQ jste pracoval pro konkurenční realitku, proč jste od ní odešel?

Nastoupil jsem tam jako nováček. Postupem času jsem se chtěl více realizovat ve vlastních nápadech, což nešlo kvůli striktním podmínkám prodeje. Proto jsem se začal ohlížet po konkurenci. Po setkání s mým známým z Reality IQ jsem měl jasno.

V čem se podle Vás Reality IQ odlišuje od konkurence?

Velice se mi líbí postoj vedení společnosti. Jsem příznivec moderních technologií, a v nich podle mého názoru získává firmy velký náskok oproti konkurenci.

Co je pro Vás osobně na práci realitního makléře to nejzajímavější?

Člověk nikdy neví, kam ho práce zavede. Jeden den dělám prohlídku hotelu a další jedu do například do kravína. To je asi na té práci to nejlepší. Žádný stereotyp, každý den se děje něco jiného. Samozřejmostí je možnost nadstandardního výdělku a alespoň nějaká časová nezávislost.

V lednu jste prodal 6 bytů a všechny v Táboře. Jak se Vám to povedlo?

Navázal jsem spolupráci s developerskou firmou. To mi přineslo poměrně hodně kontaktů a následných prodejů. Už pracujeme na dalším projektu, tak doufám, že z toho budou brzy další obchody.

Všimli jsme si, že Vaše oblíbená provize je 50 tisíc plus DPH, měl jste ji u pěti ze šesti prodaných bytů. Proč zrovna tahle hodnota?

U předchozí RK byla tato částka nastavena jako minimální provize. Většina prodaných bytů byla od stejného zdroje nebo se jednalo o navazující obchody, výši provize jsem proto nastavoval pro všechny stejnou. Myslím, že tato částka je u bytů v hodnotě zhruba 1.100.000,- Kč optimální pro klienta i realitku.

Jaké máte cíle do budoucna? Podělíte se o plány na tento rok?

Mým hlavním plánem a úkolem je již zmíněná pobočka v Táboře. Jelikož žádný zkušený makléř se mnou nezačíná, bude to start od absolutního začátku. Rád bych do konce tohoto roku našel dva makléře, kteří budou schopni samostatně fungovat. Tím získám více času na další rozvoj. Věřím, že naše firma mi s tím pomůže, a Tábor se brzy zapíše mezi úspěšné pobočky v Reality IQ.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích