Reality IQ se rozrůstají v Jihočeském kraji

V posledních únorových dnech proběhlo otevření kanceláře v Táboře a přestěhování pobočky v Českých Budějovicích. Zákazníkům z jižních Čech jsme tak zase o kousek blíže. Kromě těchto měst nás navíc můžete navštívit i ve Strakonicích a Jindřichově Hradci.                  

Nová kancelář v Táboře pod vedením Mgr. Víta Boháče vznikla z již fungující úspěšné pobočky v Českých Budějovicích, která se přestěhovala z Plzeňské ulice přímo do centra do ulice Krajinská. Obě kanceláře disponují již dnes velmi širokou nabídkou blížící se třem stům nemovitostí na prodej a pronájem.

Šéf budějovického týmu, Václav Musil, pracuje v realitách již 10 let. K otevření pobočky v Krajinské ulici dodává: „Od přestěhování do nových prostor si slibujeme bližší kontakt s našimi zákazníky a větší zviditelnění kanceláře.“

Vít Boháč má praxi v realitách více než 3 roky. „Pro mě je klíčová snadná správa nabídek v interním systému IQ portál a přehledné výstupy pro kvalitnější rozhodování,“ dodává Vít Boháč.

Spolu s kolaudací nových prostor měli makléři z Českých Budějovic ještě jeden důvod k oslavě. Tím se stal překonaný milionový obrat a primát nejlepší pobočky společnosti za první měsíc letošního roku.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích