Reality IQ partnerem extraligového týmu Mountfield Hradec Králové

Realitní kancelář Reality IQ a.s. se pro tuto sezónu stala jedním z partnerů extraligového hokejového týmu Mountfield HK z Hradce Králové. V Hradci Králové se letos hraje nejvyšší hokejová soutěž po 20 letech a klubu se mimořádně daří, mužstvo se drží na 2. příčce průběžné tabulky.

Poslední domácí zápas s týmem Kladna byl sehrán v pátek 31. ledna před zraky makléřů z poboček Reality IQ v Hradci Králové a Pardubicích. Reality IQ byla oficiálním partnerem tohoto zápasu a proto přichystala pro naše kolegy malé občerstvení v jednom ze skyboxů královéhradecké arény. Utkání skončilo jasným vítězstvím domácích v poměru 4:0, a tak bylo radostí našeho vedení předávat ceny nejlepším hráčům zápasu. Cenu pro hráče hostí předával regionální ředitel Martin Frízel. Nejlepším hokejistou domácích byl vyhlášen kapitán Jiří Šimánek, kterému osobně blahopřál výkonný ředitel Mgr. Ondřej Mašín.

Naši makléři odcházeli spokojeni s výsledkem i předvedenou hrou a již se těšíme po olympijských hrách 25. února na duel s Vítkovicemi, na který se chystají dorazit i ostatní členové top managementu realitní kanceláře Reality IQ.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích