První realitní kongres Reality IQ

Reality IQ uspořádala 12. září svůj první realitní kongres na hotelu Jezerka na Seči. Pozvání na něj přijali partneři z jedenácti různých společností například z oblasti bankovnictví, finančních služeb, stavebnictví, inzertních portálů či vzdělávání. Na více než 210 účastníků setkání čekal bohatý program.

Hlavní partnerem realitního kongresu se stala stavební firma Lawers Ekodomy, která se zabývá výstavbou a výrobou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Pozici mediálního partnera zaujal inzertní portál České reality, dnes jeden z nejnavštěvovanějších realitních serverů na českém trhu, patřící k dlouholetým obchodním partnerům Reality IQ.

Vzdělávací program se odehrával ve čtyřech různých sálech s rozdílnou kapacitou. Program obsahoval celkem 20 různých přednášek. Zhruba polovinu z nich obsadili zástupci partnerů, o zbylou část se postarali lektoři a management Reality IQ. Jedna z nejnavštěvovanějších byla prezentace advokátů JUDr. Jiřího Kose a Pavla Ludvíka. Jejich úlohou bylo představit nové smlouvy pro klienty Reality IQ a zároveň sdělit další novinky, například ohledně daně z nabytí nemovitosti. O patřičnou pozornost si svým vystoupením také řekl Jan Gregor ze společnosti Chytrý Honza, spoluzakladatel projektu Chytrá Adresa. Velmi pozitivní ohlasy vzbudily přednášky nových lektorů z Reality IQ na obchodní témata.

Kdo si chtěl od přednášek na chvíli odpočinout, mohl v hlavním kongresovém sále hotelu navštívit stánky jednotlivých obchodních partnerů, kteří zodpovídali dotazy účastníků na jejich služby. Jednu ze zajímavých možností představovaly testovací jízdy ve dvou vozidlech Škoda Superb, obě auta ochotně zapůjčila společnost Auto Heller.

Slavnostní večerní část moderoval obchodní ředitel Jakub Parák a výkonný ředitel Ondřej Mašín. Nejprve z rukou finančního ředitele Radima Volka a ředitele pro strategii Jiřího Patáka došlo k ocenění nejlepších makléřů v letní náběrové soutěži a poté předání certifikátů pro nejlepší obchodníky a pobočky za poslední 4 měsíce. Posledními oceněnými se stali vítězové ankety o největšího srdcaře firmy, tzv. Heart Trophy.

Reality IQ se rozhodli pro setkání makléřů na Seči vsadit na netradiční formát kongresu. Podle ohlasu účastníků a partnerů to byla sázka na správnou kartu, která může založit novou tradici.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích