Prodat nemovitost s renomovanou realitní kanceláří je sázka na správnou kartu

Česká republika patří nejen k rekordmanům v počtu čerpacích stanic na jednoho obyvatele, ale také k zemím, ve kterých působí tolik realitních makléřů, že získat na některého z nich kontakt, je záležitostí jen několika minut. Lidé ovšem nemají mnohdy čas ani chuť někoho vyhledávat, proto se raději obracejí na renomované realitní kanceláře.

Realitní kancelář se širokou nabídkou nemovitostí, velkým počtem profesionálně vyškolených realitních makléřů a patřičným zázemím, je pro mnohé prodávající ideální volbou. Ti, pro které je čas drahý, nejraději řeší vše pod jednou střechou. Například koupě nového automobilu není jen konfigurace výbavy vozu. Jde také o sjednání pojištění, podepsání úvěrových smluv či zapsání vozidla do evidence. Kupující ovšem nechce chodit po jednotlivých institucích. Očekává, že vše bude vyřešeno na jednom místě. A stejné je to i s realitními kancelářemi. Kupující či prodávající očekávají, že jim realitní makléř zařídí vše. Od první prohlídky až po předání nemovitosti. Velké realitní kanceláře zpravidla disponují nejen velkým počtem realitních makléřů, ale také úvěrovými specialisty, odborníky na pojištění, či znalci na posouzení technického stavu nemovitosti. Samostatnou kapitolou jsou pak právníci, kteří se výhradně věnují problematice převodu nemovitostí. I v tomto případě platí, že je klient realitní kanceláře mnohem spokojenější, když může vše řešit na jednom místě.

Výběr vhodné realitní kanceláře je velmi důležitý. Čím větší rozsah služeb vám realitní makléř nabídne, tím lépe. Jednou z kanceláří poskytují kompletní služby v oblasti nemovitostí je společnost Reality IQ. Na českém realitním trhu patří sice k novějším společnostem, ale to může být spíše výhodou. Perfektně dokáží sledovat nejnovější trendy a přizpůsobovat tak svou činnost individuálním přáním svých klientů.

Renomé je totiž vizitkou každé společnosti. Velké kanceláře si jsou vědomy, jak by jejich obchod vypadal, kdyby jej nedělali správně. Tím, že jsou větší, jsou také víc na očích. A o to více by pocítily, kdyby se od nich klienti začali odvracet, což přirozeně nechtějí. Nebojte se tedy oslovovat velké realitní kanceláře. Pomohou vám více, než očekáváte.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích