Práce realitního makléře ve stabilní společnosti

Realitní kancelář Reality IQ a.s. zažívá od začátku roku mohutnou expanzi. S příchodem Mgr. Ondřeje Mašína, bývalého výkonného ředitele M&M reality, došlo ke spojení silných osobností na realitním trhu. Richard Hofer, dnešní obchodní ředitel Reality IQ a Ondřej Mašín, byli vůbec prvními registrovanými realitními makléři ve společnosti M&M reality. Po několika letech spojili své síly a s dalšími významnými partnery vytvářejí respektovanou společnost na realitním trhu.

Firma rozšířila v roce 2014 své působení na českém trhu do několika nových krajů a plánuje rozšíření do dalších strategických měst. Je proto připravena poskytnout podporu kvalitním lidem, kteří již mají na realitním trhu pevné obchodní základy a uvažují o změně a kariérním růstu.

„Do připravovaných kanceláří hledáme především lídry, kteří mají zkušenosti na realitním trhu“, říká Ondřej Mašín. „Za podpory naší firmy zařídíme novou pobočku na klíč, mimo jiné zajistíme označení kanceláře a poskytneme marketingovou podporu při rozjezdu v novém městě (letáky, plachty a jiné). Výsledky našich úspěšných poboček, například z Olomouce či Brna, kde páteř týmu tvoří zkušení realitní makléři, dokazují, že naše filozofie nese své ovoce.“

Od začátku roku firma téměř zdvojnásobila počet kanceláří, s tím souvisí výrazné zvýšení obratů společnosti. Společnost plánuje otevřít minimálně dalších 5 poboček do konce roku, čímž dosáhne počtu 30 fungujících realitních kanceláří.

Každý makléř v Reality IQ má k dispozici unikátní marketingové nástroje (video prohlídky, 3D půdorysy, internetový marketing a mnoho dalšího). Nezbytnou podporou jsou také volitelná obchodní školení a školení na podporu práce s IT technologiemi.

Firma také zaznamenala veliký zájem o její produkt AKM – Auto Každému Makléři. Od 1. ledna tohoto roku již bylo předáno více než 40 automobilů a dalších 30 je v plánu předat novým makléřům.

Autor: Redakce Sreality.cz
Zdroj: Reality IQ

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích