Posílení managementu Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. na začátku nového měsíce rozšířila své nejužší vedení. Na pozici výkonného ředitele nastoupil Mgr. Ondřej Mašín, který působí v realitní činnosti již od roku 2004.

Ondřej Mašín vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity, obor sportovní management. Již během studií na vysoké škole začal podnikat a v roce 2005 byl spolu s několika dalšími lidmi včetně nynějšího obchodního ředitele Richarda Hofera u zrodu realitní kanceláře M&M reality. Od začátku pracoval nejen jako úspěšný realitní makléř, ale také jako vedoucí pobočky v Hradci Králové a zároveň lektor společnosti. Poté, co otevřel několik poboček ve východních Čechách, stal se regionálním ředitelem a pomáhal otevřít také pobočky v Jihočeském a Karlovarském kraji. Významnou měrou se zasloužil o rozvoj společnosti zapojením několika klíčových osob do managementu firmy. Po 3 letech byl jmenován výkonným ředitelem a do roku 2010 vedl úspěšně pobočkou síť. Na podzim roku 2010 se stal franšízantem Dumrealit.cz a následující rok otevřel 12 kanceláří pod značkou Dumrealit.cz Top. Téměř 3 roky působil jako ombudsman Realitní komory České republiky.

Se vstupem Ondřeje Mašína do Reality IQ došlo k rozšíření pobočkové sítě o kanceláře v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Vrchlabí a Mladé Boleslavi. Otevření dalších poboček se připravuje. Novým členem managementu se dále stal Martin Frízel, který se stal regionálním ředitelem.

Tímto krokem došlo ke znovu spojení osob, které spolu dříve úzce spolupracovali, a posléze se na čas rozdělili. Richard Hofer a Ondřej Mašín vybudovali ve svých strukturách velkou většinu jedné z největších realitních sítí v ČR a spolu s dalším členem topmanagementu Jakubem Parákem, který si nově jako provozní ředitel bere pod svá křídla technický a právní support společnosti, je pojí silné přátelství. Tito „realitní mentoři“ mají za sebou téměř 10 let praxe v realitách, vybudování několika společností převážně v oblasti realit a oborech souvisejících s nemovitostmi.

Realitní kancelář Reality IQ a.s. si pro tento rok vytyčila cíl otevřít 15 nových kanceláří a zvětšit tak počet poboček, makléřů i zakázek minimálně na dvojnásobek. Druhým cílem je vybudování vlastního hypotečního centra.

 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích