Pomáháme Martinu Girgoškovi, 9ti letému klukovi z Karviné

V naší práci zažije nejeden z nás situaci, která překračuje rámec jeho pracovních povinností, ale přesto se ho lidsky dotýká. Jsou to momenty, kdy víte, že ač nemusíte, chcete druhému podat pomocnou ruku. A tak hledáte způsob, jak společně vyřešit životní výzvu, do které se daný člověk dostal. Znáte to také, že?

Pomoc od srdce

Mne osobně takto zasáhl příběh mých sousedů, rodiny Girgoškových. Jsou to příjemní lidé, kteří bydlí vedle nás v rodinném domku v Karviné. Mají krásného devítiletého syna Martina, který utrpěl dětskou mozkovou obrnu. Nemůže chodit a jak roste, stává se pomoc Martinovi pro jeho blízké fyzicky náročnou. Situace došla tak daleko, že se rodina neobejde bez pořízení zvedací plošiny a stropního zvedacího systému. Je to dnes běžně dostupné řešení, které je ale velmi finančně náročné. Rodina Girgoškových na ně už získala finanční pomoc od Moravskoslezkého kraje, část peněz přislíbily poskytnout nadace Naše dítě a Konto Bariéry. Oba rodiče se Martínkovi intenzivně věnují a chtějí mu dopřát také nezbytné rehabilitace. Není asi potřeba zmiňovat, že veškerá péče spolu s plánovanými úpravami bydlení jsou velmi finančně náročné. Proto bych se na Vás rád obrátil s prosbou o pomoc této rodině.

 

Jak pomoci?

Počítejte se mnou: V Reality IQ pracuje 245 lidí. Pokud každý ze zaměstnanců daruje Girgoškovým i byť „jen” 500 korun na speciálně zřízený účet, nasbíráme celkem 122.500 korun. A to už je pěkný obnos. Tyto peníze bude moci rodina použít na nezbytné stavební úpravy v bydlení i zdravotní péči o Martínka. 

Podaří se nám společnými silami získat potřebné peníze pro Martina? Pomůžeme této rodině bydlet a žít podle jejich představ? Pomoci můžete i Vy.

Příběh Martínka budu spolu s Vámi dále sledovat.

Děkuji.


Radim Volek, 
finanční ředitel Reality IQ

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích