Podzimní setkání makléřů Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uspořádala v termínu 23.-24.10. podzimní kongres pro své makléře a manažery.  Seminář byl naplněn více než 160 účastníky již z 25 poboček společnosti. Místem tohoto konání se stal hotel Dlouhé Stráně v prostředí jesenických hor.

Polepené automobily makléřů Reality IQ zaplňovali od ranních hodin parkoviště hotelu. První přednáškou o představení práci centrály odstartovali program finanční ředitel Radim Volek a provozní ředitel Jakub Parák. O efektivní práci s nabídkou referoval výkonný ředitel Mgr. Ondřej Mašín, který si postupně zval na pódium šest zástupců z řad zkušených makléřů, vedoucích poboček i perspektivních noviců v oboru.

Premiérovou přednášku před zraky tolika osob navázal na předchozí téma regionální ředitel Tomáš Dofek. Plánování času makléře v tandemu přednášeli ředitel Money centra Milan Rakušan a marketingový ředitel Martin Diblíček.

 

Vrcholem programu byla část nazvaná Kariéra makléře Reality IQ, kterou v energizující atmosféře představili Ondřej Mašín a Richard Hofer. Ti nejprve zavzpomínali na svoje začátky v realitním oboru, ve kterém již působí více než 10 let a poté představili kariérní postup, jenž zaznamenal velmi pozitivní ohlas. Prezentátoři nezapomněli zmínit obrovskou expanzi společnosti, která na začátku roku měla 11 kanceláří a nyní jich má již 25. Pro příští rok je plánováno otevřít další nové kanceláře a zaplnit prozatím prázdná místa v některých krajích republiky.

V závěrečné části předali Jakub Parák a Radim Volek certifikáty pro nejlepší makléře a pobočky jednotlivých měsíců, vítězové pak dostali ještě jeden hmotný dar z rukou Radim Volka a vítěznou selfie fotku s Jakubem Parákem. V této části došlo i na předání klíčů ke zbrusu novým Škodám Octáviím v projektu AKM – Auto Každému Makléři. Šest nových majitelů vozů, kteří vážili cestu na setkání makléřů z největší vzdálenosti, převzali svůj automobil a zařadili se po bok dalších čtyřiceti. Sílu tohoto projektu demonstrovalo neoficiální „parkoviště“ před hotelem, které obsadily ve špalírů oranžové Octávie. Firma plánuje do konce roku předat dalších 14 aut.

Večerní zábava vypukla naplno, ať už v hloučcích diskutujících v restauraci a na baru či na tanečním parketu. V neoficiální soutěži o nejvíce prodaných oranžových triček zvítězil Martin Diblíček a i díky němu se řada makléřů převlékla do oranžové a vytvořila společnou fotku. O zábavu se pak staral DJ Mercl, který svojí pozitivní atmosférou držel spoustu účastníků na parketu až do ranních hodin.

Firma již nyní plánuje další setkání, které se bude pod názvem 2. narozeninová párty konat 8. ledna 2015 na Seči.

Na nejzajímavější momenty se můžete podívat v naší fotogalerii.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích