“Konkurence neexistuje,” říká David Ševčík. Nejlepší makléř července.

Rychlý. Pracovitý. Sebevědomý. Cílevědomý. Makléř měsíce července, David Ševčík celkově působí jako energický mladý muž. A takový je i ve skutečnosti. Pojďte zjistit proč.

Davide, minulý měsíc vás vystřelil na špici makléřů RIQ. Co na tom mělo největší podíl?

Každodenní energie vložená do práce. Když jsem na začátku měsíce měl dost prohlídek a zájemců o nemovitosti z mé nabídky, dělal jsem všechny kroky k tomu, aby zájemci a majitelé byli spokojeni a dovedlo nás to k rezervaci. Držím se tedy stále pravidla, že když se chce, jde všechno. :)

Máte svůj byznys vzor? Někoho, koho obdivujete?

Určitě mám. Jsem v realitách napevno od února a musím říct, že právě bez nějakých vzorů by to ani nešlo. Za tu krátkou dobu opravdu obdivuji Ondru Mašína, našeho výkonného ředitele. Jako správný workoholik, co má denně tisíce věcí a úkolů, umí být nonstop plný energie a vždy má vše skvěle zvládnuté a promyšlené. Můj regionální ředitel, Martin Frízel, mě učí (on o tom tedy neví :D), jak všechno zvládat s klidnou hlavou, aby to mělo “byznys face”. A více než dost mě toho naučil také Roman Kotek, jehož druhé jméno jsou peníze. Kdo ho zná, tak ví. :)

Den makléře působí zvnějšku tak, že se jeden nezastaví. Jak doplňujete energii?

Ze začátku jsem stál mezi dvěma myšlenkovými tábory. Polovina makléřů říká, že o víkendu rozhodně nepracuje, druhá zase, že ano. Snažím se napůl proplouvat a přiznám se, že poslední dobou mi moc času na doplňování energie nezbývá. V září ale čekám rodinu, takže se určitě moje víkendové chvíle budou odebírat více do klidu. Do budoucna se chci pro chvíle odpočinku a doplnění energie naučit hrát golf.

Makléřů je hodně. Jak pozná klient, že narazil na toho kvalitního?

Myslím si, že ten kvalitní se v davu pozná. Setkávám se na náběrech s obchodníky, kteří prostě přijedou, udělají pět fotografií a nechají na stole vizitku. Než vůbec začnu klientovi nabízet nemovitost, věnuji mu svůj čas a procházím s ním jeho možnosti a celý průběh obchodu. Snažím se, aby získal jistotu, že se mu opravdu někdo věnuje naplno a vše mu vysvětlí. Myslím, že v RIQ jdeme stále dopředu a máme klientům co nabídnout - plnohodnotný profesionální servis! Nikdy proto nezapomenu, kdy na jednom z mých prvních školení mi Jan Leština řekl, že konkurence není. Jendo, už jsem to pochopil.

Zníte odhodlaně, jaké jsou vaše další plány?

Přesně tuto otázku si teď pokládám sám sobě. Můj první cíl na tento rok zněl alespoň jednou se umístit v TOP 10 nejlepších makléřů měsíce. K mému překvapení se mi to podařilo již počtvrté. Dalším cíl v podobě letenky na Filipíny už mám také v kapse. Teď chci začít pracovat na svém osobním rozvoji a navštívit různá odborná školení. Chci být dobrý v tom, co dělám, a pracovat na rozvoji svého týmu, abych jednou mohl vést IQ point nebo vlastní pobočku.

Děkujeme a držíme palce. 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích