“Když se nedaří, zkouším nové tipy a metody náběru,” říká Stanislav Janeček

Stando, vnímám Vás jako člověka typu „tichá voda břehy mele”. Vnímám Vás správně? Jak byste se popsal Vy?

To si tak úplně nemyslím, jen se snažím nevyčnívat, dokud není úspěch úplně jistý. Zklamání je o to větší, když se nezadaří. To mě naučil hlavně Přerov, kde žiji. Jako ve spoustě jiných malých městech, neúspěch lidi vidí a hodnotí dvakrát.

 

Červnové zakázky Vás vynesly na pozici Nejlepšího makléře RIQ. Které další milníky Vašeho profesního života nezapomenete?

Jednoznačný milník bylo jmenování naší neplánované kanceláře v Přerově na pobočku. Jelikož se v Přerově pobočka neplánovala a makléři sem dojížděli z Hranic, Olomouce a Prostějova, tak jsme vybudovali svou pílí plnohodnotnou pobočku. Za to patří díky samozřejmě všem mým kolegům z Přerova, kteří se na tomto úspěchu podíleli.

 

Člověk nejde jen vždy kupředu. Co děláte v situacích, kdy máte pocit, že stojíte na místě?

Nejlepší by bylo dát si pár dní oddych, ale uzávěrka se vždy tak rychle blíží, že to nepřipadá v úvahu. Když se nedaří, tak například zkouším nové tipy a metody náběru, spustím nějakou podpůrnou kampaň na sociálních sítích, prostě se snažím dát tomu ještě víc, než doposud.Jak jste vnímal uplynulý úspěšný měsíc? Co bylo na něm nejlepší a jaká zakázka Vám zajistila právě ono prvenství?

Na prvenství měl jednoznačně největší vliv prodej rodinného domu v Olomouci, ke kterému jsem se dostal přes mého kamaráda, klienta a tipaře v jedné osobě. Jako každý velký obchod není úplně standardní, ale to už dnes málo který obchod je ☺. Nebylo to ale jen o tomto obchodě. Velkou radost jsem měl a mám z toho, že jsem s nováčkem prodal dvě nemovitosti, které v uzávěrce byly také.Daří se Vám. Jaký je Váš recept na úspěch?

Snažím se jít stále kupředu a inovovat, ale víte sama, že se to dobře řekne, ale hůř dělá. Skvělou inspirací mi bývá zajít mezi „normální“, realitami nepolíbené lidi a probrat s nimi, jak vnímají oni věci kolem sebe. Člověk se kolikrát nestačí divit, co všechno dělá zbytečně a kde naopak by mohl přitlačit.Na závěr, bez čeho byste se při své práci neobešel?

Rozhodně bych se neobešel bez důvěry a podpory rodiny. Nemají to se mnou vždy úplně jednoduché. Jsou mi mnohdy vrbou a ve spoustě případů hlavně vzpruhou a odreagováním se od psychického vypětí z práce. Rozhodně jim za to patří velký dík.UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích