“Když něčemu věříte a jdete si za tím, podaří se to,” říká makléřka května.

“Když něčemu věříte a jdete si za tím, podaří se to,”

říká Lenka Tlustá, nejlepší makléřka května.


Lenko, letenka na firemní dovolenou s RIQ je takříkajíc téměř doma. Co na to říkáte?

Jsem ráda, že na Filipíny pojedu. Loni mi v poslední den uzávěrky do letenky na Kubu chybělo 80.000 korun, když na poslední chvíli přišel klient a složil v hotovosti 100.000 rezervační zálohu. Pamatuji si, jak jsem s ní běžela do banky čtvrt hodiny před zavřením…Když něčemu věříte a jdete si za tím, máte určitý cíl, podaří se to. Ráda poznávám cizí země. Baví mne pozorovat přírodu a život lidí v cizích zemích. Na Filipíny se proto už těším.

S RIQ jste byla na třeba i v Thajsku nebo na Kubě. Jak na to vzpomínáte?

Loni v Thajsku se sešla parta fajn lidí. Poznávali jsme společně krásy thajských ostrovů a nejen těch. Bylo to super a letošní dovolená na Kubě byla ještě úžasnější. To se zkrátka musí zažít, nedá se to vyprávět, což mi potvrdí jistě všichni účastníci zájezdu – naši TOP makléři. Do paměti se mi vryla perfektní organizace celého pobytu a typická kubánská atmosféra.


Květnový výsledek stál za to. Prozraďte nám, co na něj mělo největší vliv?

Byl to velký „fičák“. Při našich nevelkých chomutovských provizích jsem se měla co otáčet. Celkem často se stávalo, že se klienti v kanceláři potkávali a čekali na podpis rezervačních smluv. Musela jsem vše mít dobře zorganizované.

Daří se Vám stabilně. Čím to podle vás je?

Mám pozitivní myšlení, to je asi základ práce makléře. Výborné je, když makléř dokáže ve své práci využít i asertivitu. Pak je vše jednodušší. A hlavně, když umí naslouchat potřebám klientů.

Co máte na své práci nejraději?

Asi nej je pro mne pocit, že lidem dáváte šanci najít nové bydlení. To je základní potřeba všech lidí – být někde doma, mít se kam vracet. Jsem ráda, kolik lidí najde svůj domov díky mne. Spokojený klient – to je mé hlavní motto.

Co je pro vás naopak dennodenní výzvou?

Tato práce mne naplňuje, rozhodně ale ne vždy je jednoduchá. Ta výzva přichází v podstatě každý den. Nevíte, kdy vám kdo zavolá, kdo vám otevře dveře, když jdete na náběr. Musím se mnohdy obrnit, čelit každodennímu náporu. Vždy se přesto snažím, aby můj přístup ke klientům nebyl ryze obchodní, ale hlavně lidský. Potěší mne, když se mi vracejí klienti. Mám radost z jejich dalších doporučení.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích