Jiří Paták posílil Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. posiluje nejvyšší management o Jiřího Patáka, který nastupuje na pozici ředitele pro strategii firmy. Jiří Paták je zakladatelem a výkonným ředitelem finančně-poradenské společnosti Chytrý Honza patřící do investiční skupiny Rockaway.

Jiří Paták

Jiří Paták je odborníkem na online srovnávání a prodej finančních produktů. V roce 2008 spolu s Jiřím Havrlantem založil společnost Chytrý Honza, kde působí jako výkonný ředitel. Chytrý Honza se za šest let stal nejrychleji rostoucím brokerem z deseti největších zprostředkovatelů na českém trhu. V roce 2015 dosáhly tržby společnosti víc než 370 milionů korun.

Začátkem tohoto roku vstoupila do Chytrého Honzy holandská finanční skupina Aegon, která bude pomáhat s expanzí na globální trhy. Společnost kromě online produktů postupně otevírá svoje kamenné pobočky – Chytré Adresy. Ty klientům přináší možnost snadno sjednat hypotéku, poradit se ohledně bydlení, osobních financí, či sjednat pojištění. K Reality IQ přichází Jiří Paták jako člověk, který se na realitní trh dívá optikou klienta a jeho potřeb.

 “Reality IQ udělali za poslední dobu obrovský kus práce. Neznám žádnou jinou podobnou realitní kancelář, která by rostla v uplynulých dvou letech tak rychle. Svůj příchod vnímám jako možnost posunout kancelář na absolutní špičku mezi ostatními hráči na realitním trhu”, říká Jiří Paták.

„Příchod Jiřího Patáka doplní náš tým o unikátní znalost v oblastech online obchodování, strategie a technologií. Společně chceme otevírat nové pobočky a Chytré Adresy. Jiří bude ředitelem pro strategii firmy. Stanovili jsme si interní desatero, které nás posune na zcela jinou úroveň vnímání klientem. Právě klient a jeho spokojenost se dnes stává středobodem naší filozofie,“ říká Ondřej Mašín, výkonný ředitel Reality IQ.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích