Jak podporujeme prodej nemovitostí našich klientů?

PODPORA PRODEJE VAŠÍ NEMOVITOSTI

Realitní kancelář Reality IQ je moderní a stále rostoucí realitní kanceláří, která aktivně používá novodobé technologie a prodejní kanály. Prostřednictvím jednotlivých marketingových nástrojů zajišťuje pro své klienty širokou podporu prodeje jejich nemovitostí.

INZERCE

Reality IQ inzeruje nabídky na více než 70 realitních serverech. Na těch nejnavštěvovanějších jsou měřeny počty náhledů, díky čemuž můžeme všem klientům pravidelně podávat statistiku návštěvnosti jejich nemovitosti.

Na předních realitních serverech společnost využívá funkce jako topování, Tip regionu či hopování, které umožňují posunout určitou nemovitost na přední pozici a více ji tak zviditelnit.

 

PPC KAMPANĚ

Zvýšenou podporu prodeje nemovitostí zajišťují tzv. PPC kampaně (z anglického „pay per click“ – přeloženo „platba za kliknutí“), které se zobrazují na největších českých internetových vyhledávačích Google a Seznam. Vzhledem k tomu, že PPC kampaň reaguje na vyhledávaný dotaz, lze nastavením vhodných klíčových slov oslovit tu skupinu lidí, která se zajímá o konkrétní nemovitost. Pokud jsou do vyhledávače zadány klíčová slova jako například „prodej bytu Olomouc“, zobrazí se inzerovaná nemovitost mezi prvními třemi výsledky.

VIDEOPROHLÍDKY A PŮDORYSY

Studie provedená Národní Asociací Realitních Kanceláří (USA, www.realtor.org) odhalila, že 73% majitelů raději prodává přes realitní kanceláře, které nabízí jejich nemovitosti formou videoprohlídek.

Videoprohlídka nemovitosti je vytvářena z fotografií interiérů a exteriérů, titulků a hudby. Pro zvýraznění inzerce nabídek sdílí makléři firmy videoprohlídky na sociálních sítích YouTube, Facebook a Google plus.

Nemovitost prezentovaná pomocí interaktivního půdorysu je pro potenciálního kupujícího mnohem atraktivnější. Půdorysy jsou vytvářeny podle skutečných rozměrů a s vybavením jednotek. Kupující tak jedinečným způsobem získává představu o svém novém domově.

Půdorysy konkrétních nemovitostí se zobrazují na našich stránkách www.realityiq.cz v podobě 2D a 3D obrazu, kde si klient sám může jednotlivé pokoje procházet a natáčet do různých úhlů.

Nabídky Reality IQ, které jsou doplněné videoprohlídkou a půdorysem, mají až 4x vyšší návštěvnost než nabídky konkurence, které obsahují pouze fotografie.

PROPAGACE ZAKÁZKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Každá pobočka společnosti má vlastní profil na nejsilnější sociální sítí Facebook, kde jsou dennodenně sdíleny inzerované nabídky. Rovněž se zde zveřejňují také různé informace z aktuálního dění společnosti.

Všechny videoprohlídky jednotlivých nemovitostí jsou uveřejněny na vlastním YouTube kanálu Reality IQ. Měsíční sledovanost se zde pohybuje mezi 1 200 až 1 500 zhlédnutí.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích