Dubaj 2015 – dovolená s Reality IQ

Luxusní město Dubaj ve Spojených Arabských Emirátech zaručeně patří mezi destinace, která stojí za to vidět. Z pouštního písku povstalo jedno z nejluxusnějších míst na této planetě, které svými projekty ohromuje celý svět. Nejvyšší mrakodrap, nejluxusnější hotel, umělé ostrovy, krytá sjezdovka, lední plochy, vodní parky a mnoho dalšího.

V druhé polovině února se Dubaj stala také cílem cestovatelů z Reality IQ. Celkem 39 účastníků, čítající výherce loňské soutěže, jejich drahé polovičky a potomky, strávilo týden v prosluněném velkoměstě plných atrakcí.

Skupina navštívila mimo jiné Gold Souk s obchody přetékající zlatem, někteří se projeli lodí po zálivu Dubai Creek. Delfinárium s delfíny a lachtany, obří akvárium v obchodním centru Dubai Mall a nejvyšší budova světa Burj Khalifa se zpívající fontánou byly na programu v polovině pobytu.

Zpestřením se stala návštěva velkého akvaparku plného ultrarychlých skluzavek v hotelovém komplexu Atlantis. Nelze opomenout také velké množství pláží, na kterých strávili účastníci několik slunečních dní, ať už u luxusního hotelu Burj al Arab nebo na pláži Jumeirah.

Makléři odlétali z Dubaje odpočatí a nadšení a už nyní si plánují, jak splní podmínku na příští firemní dovolenou, kterou je exotické Thajsko.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích