Chytrý Honza a Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uzavřeli partnerství

Finanční skupina Chytrý Honza a Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uzavřeli partnerství v oblasti finančních produktů. Exkluzivní spolupráce se týká především oblasti poskytování hypotečních úvěrů a pojištění.

Portál Chytrý Honza nabízí rychlé a objektivní srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v České republice. Od svého vzniku v roce 2009 již Chytrý Honza získal přes 300 000 spokojených zákazníků. Ti si aktuálně mohou vybírat z celkem 18 produktů ve více než 1 900 variantách. Akvizicí sítě finančních poradců Bonnet.cz Chytrý Honza nyní disponuje více než 1 600 specialisty ve všech regionech ČR.

V rámci úzké spolupráce mezi oběma společnostmi vzniká nový produkt „Inteligentní hypotéka“. Do něj byli  na základě přísných kritérií vybráni jen ti nejlepší hypoteční specialisté z Chytrého Honzy, kteří se budou věnovat makléřům Reality IQ a zajistí proces vyřízení hypotečního úvěru od A do Z.

„Reality IQ a Chytrý Honza jsou si v mnoha ohledech velmi podobní. Jsou to mladé a dravé firmy, jenž rychle vystřelili mezi špičku ve svém oboru a přitom se neustále snaží o významné inovace. Za rok 2014 zprostředkovali naši specialisté hypotéky za více než 7 mld. Kč. Spolupráce s Reality IQ nám odhadem přidá 1-2 mld. Kč,“ vysvětluje Jiří Paták, spoluzakladatel a výkonný ředitel Chytrého Honzy.

Realitní kancelář Reality IQ působí na českém trhu 2,5 roku a za uplynulý rok více než zdvojnásobila svůj obrat, počet makléřů i kanceláří. V roce 2014 zobchodovala přes 1 300 nemovitostí v celkové hodnotě necelé jedné miliardy korun. Ve 27 pobočkách nyní působí více než 200 obchodníků. Pro příští rok si stanovila cíl opět zdvojnásobit svůj obrat. „Ve spojení s Chytrým Honzou vidíme unikátní synergii a získáním těch nejkvalitnějších hypotečních specialistů z jejich řad se nabídka našich služeb stala pro klienty skutečně komplexní,“ doplňuje Richard Hofer, obchodní ředitel Reality IQ.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích