3. narozeninová party Reality IQ

3. narozeninová party Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uspořádala v termínu 14.1. již třetí narozeninovou party pro své makléře a manažery. Hotel Jezerka na Seči a jeho prostory obsadilo více než 200 účastníků z 34 poboček firmy a finanční společnosti Chytrý Honza.

 

 

Program otevřel výkonný ředitel Mgr. Ondřej Mašín, který v číslech a doprovodných fotografiích za jednotlivé měsíce zhodnotil nejvýznamnější události roku 2015. Ten pro firmu znamenal vysoký nárůst v počtu kanceláří, makléřů i celkového obratu, který meziročně vzrostl o úctyhodných 56% a znamenal posun mezi 5 největších firem v branži.

„Vize 2016“. Pod tímto názvem se skrývalo vystoupení tří dalších řečníků, v nichž představili významné projekty pro letošní rok. V první části dostal prostor obchodní ředitel Jakub Parák za Reality IQ. Odtajnil cíle kanceláře, která se chce soustředit především na budování dobrého jména a zlepšit péči o své stávající zákazníky za pomoci nejmodernějších technologií.

V poslední části převzal pomyslný štafetový kolík výkonný ředitel hypotéční sítě Chytrý Honza Jiří Paták. Chytrý Honza a Reality IQ přicházejí s ještě užším propojením svých služeb. Na všech tzv. Chytrých adresách budou působit makléři realitky a stejně tak na pobočkách Reality IQ budou přítomni hypotéční specialisté z řad Chytrého Honzy. V závěru byl odměněn nejlepší hypotéční specialista ve spolupráci s Reality IQ. Tím se stala Ing. Eva Hoferová z Ostravy s největším objemem hypoték v roce 2015.

Slavnostní část moderovali regionální ředitelé Jaroslav Vosádka a Martin Frízel. Nejprve z rukou finančního ředitele Radima Volka došlo k ocenění nejlepších makléřů a poboček za poslední 4 měsíce uplynulého roku. Následovalo předání pohárů pro tři nejlepší pobočky společnosti. Prvenství v kategorii Pobočka roku obhájila kancelář Brno Vídeňská, následována Ostravou a Českými Budějovicemi.

Po nich již přišli na pódium výherci celoroční soutěže o dovolenou v Thajsku. Desítka nejúspěšnějších z nich získala plaketu pro nejlepší makléře roku. První trojice navíc obdržela od firmy luxusní hodinky. Nejvíce se radoval vítěz celé soutěže Petr Najman z kanceláře Brno Charbulova přebírající pohár pro Makléře roku.

Program gradoval vyhlášením nové motivační soutěže. Její výherci si za odměnu užijí příští rok dovolenou v prostředí Karibiku na ostrově Kuba. Reality IQ si však připravili ještě jedno překvapení. Po zhasnutí světel účastníci zhlédli video s představením auta pro nejlepšího makléře měsíce Škoda Superb v plné výbavě, které mezitím pod rouškou dýmu vjelo bočními dveřmi do sálu. 

Tematický večírek se nesl v duchu filmové party. Makléři se nastrojili do nápaditých masek a převleků z jejich oblíbeného filmu, pohádky nebo seriálu. Vedení společnosti si vybralo kostýmy z filmu Batman a společně s makléři tak mohlo slavnostním přípitkem odstartovat neformální část. Největší uznání, především za odvahu, se dostalo „ustrojení “ kazašského Borata, velmi spoře oděného do legendárních plavek.

Po přípitku zahájila své vystoupení kapela Big’O’Band několika skladbami ze známých filmových trháků. Její tříhodinová produkce získala oprávněný aplaus publika. Po půlnoci se na pódium postavil Dominik Turza alias DJ Roxtar, který až do rána svými hudebními kousky držel tanečníky neustále přilepené na parketu.

Návštěvníkům navíc zpestřoval po celý večer zábavu foto koutek s okamžitým vyvoláním fotografií na památku a také barman míchající koktejly a předvádějící svoji show.

Na nejzajímavější momenty se můžete podívat v naší fotogalerii. 

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích