2. narozeninová párty Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. uspořádala v termínu 8.1. svoji již druhou narozeninovou párty pro své makléře a manažery. Hotel Jezerka na Seči a jeho prostory se zaplnily téměř 200 účastníky z 27 poboček společnosti.

Program otevřel Mgr. Ondřej Mašín, který zhodnotil v číslech uplynulý rok znamenající obrovský průlom ve fungování společnosti. Firma zvětšila počet poboček z dvanácti na 27, zdvojnásobila počet makléřů a její obrat dosáhl dokonce 2,5 násobku.

Na jeho přednášku navázal obchodní ředitel Richard Hofer v části Vize a novinky pro rok 2015, jenž odkryl cíle společnosti v jednotlivých odděleních a tři nové projekty. Prvním z nich je spuštění paralelní sítě poptávkových makléřů pod značkou Reality IQ. Tito specialisté na poptávku budou obsluhovat klienty, kteří tráví čas hledáním nemovitosti a přesně dle jejich požadavků vybírat nemovitosti z nabídky realitních kanceláří i soukromých prodejců. Další novinkou je posílení v oblasti oddlužení, výkupů, půjček a záloh na kupní cenu. Toto firemní oddělení nově nese název „Finanční servis“ a jeho manažerem se stal Pavel Janota, který se o něj bude starat společně s finančním ředitelem Radimem Volkem.

V poslední části přednášky bylo představeno exkluzivní partnerství mezi Reality IQ a nezávislým zprostředkovatelem hypoték Chytrý Honza. V rámci úzké spolupráce mezi oběma společnostmi vzniká nový produkt „Inteligentní hypotéka“. Do něj byli na základě přísných kritérií vybráni jedni z nejlepších hypotečních specialistů, kteří se budou věnovat klientům Reality IQ a zajistí proces vyřízení hypotečního úvěru od A do Z.

Zástupci právního oddělení JUDr. Jiří Kos a Mgr. Pavel Ludvík seznámili obecenstvo se změnami ve zprostředkovatelských a rezervačních smlouvách. V přednášce Makléř 2.0 prezentoval marketingový ředitel Martin Diblíček novou koncepci v online marketingu pro příští rok. Zástupci oděvní společnosti Delor poté v části Image úspěšného makléře předali pár dobrých rad pro správné oblékání.

Závěrečná část se nesla v duchu slavnostním, který moderoval provozní ředitel Jakub Parák. Nejprve došlo k ocenění nejlepších makléřů a poboček za poslední 3 měsíce roku, vyhodnocení soutěží o nejhorší foto a nejlepší půdorys. Po nich už přišli na pódium výherci dlouhodobé soutěže o plavbu na lodi. Na jejich tvářích se objevily známky překvapení a úžasu při sledování videa a informaci o změně destinaci na Dubaj ve Spojených arabských emirátech. Video si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek níže.

Tři nejlepší pobočky a deset nejlepších makléřů za celý rok obdrželi poháry a skleněné plakety. Nejlepší kanceláří se stala pobočka Brno Husova a nejlepším makléřem její vedoucí Jan Verner. Program gradoval vyhlášením nové motivační soutěže. Výherci celoročního snažení si za odměnu užijí příští rok dovolenou v exotickém Thajsku. Promo video si přehrajete kliknutím na obrázek. 

 

Večerní párty se konala v maskách a vtipných převlecích, což přispělo k perfektní atmosféře celé akce. Program zahájila vtipná scénka vedení firmy v převleku Teletubbies, po které nastalo krájení narozeninového dortu. Pozvaný kouzelník v oboru mikromagie předvedl několik zajímavých triků a bavil společnost i později mezi stoly. Vrcholem připravené bohaté tomboly se stala první cena v podobě nového iPhone 6. Před půlnocí za mírného sněžení došlo k odpálení ohňostroje. Taneční parket a bar zůstal ještě dlouho zaplněn těmi, kteří si pořádně užívali vydatnou porci zábavy a to až do ranních hodin.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích