1. Narozeninová párty Reality IQ

Realitní kancelář Reality IQ, a.s. zažívá zlomové období své existence. V těchto dnech se společnost rozrostla o sedm nových kanceláří a několik desítek zkušených makléřů. 

Společně s týmem obchodníků došlo k výraznému posílení managementu firmy. Novým marketingovým ředitelem se stal Martin Diblíček a řízení lidských zdrojů má nově na starosti Petr Ondrák.

V uplynulých týdnech vedení společnosti tvořilo plán rozvoje pro rok 2014 a připravovalo velkolepou novoroční akci pro makléře a pracovníky firmy. Kongres pod názvem 1. narozeninová párty se uskutečnil ve dnech 10.-11.1. v prostorech hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně.

Atraktivní program se skládal převážně z přednášek členů vedení firmy. Výkonný ředitel Jakub Parák zhodnotil uplynulý rok 2013 a představil vize pro rok 2014. Se změnami v novém občanském zákoníku provázel v realitní branži již velmi zkušený a ostřílený JUDr. Jiří Kos. Martin Diblíček a Petr Ondrák představili revoluční marketingové nástroje pro práci s klientem realitní kanceláře. Obchodní ředitel Richard Hofer vyhodnotil probíhající soutěže včetně předání hodnotných cen výhercům. Makléřem roku se stala paní Věra Galuzsková z Ostravy. Prestižní ocenění nejlepší Pobočka roku získala Ostrava 1. 

Pomyslnou třešinkou na dortu se stalo představení projektu AKM - Auto Každému Makléři. Klíče od zbrusu nových automobilů značky Škoda Octavia III v luxusním oranžovomodrém celopolepu byly předány jejich novým majitelům a již brzy pro naše makléře připravujeme dalších 100 vozidel za exkluzivních podmínek.

Večerní program byl zahájen slavnostním přípitkem, následován velkolepým ohňostrojem, který rozsvítil oblohu nad Špindlerovým Mlýnem a uvolněnou zábavou za zvuku diskotéky až do ranních hodin.

Na nejzajímavější momenty se můžete podívat v naší fotogalerii.

UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích