Aktuality

Ohlédnutí za výjimečnou událostí Setkání Makléřů

19. září se v prostorech hotelu Jezerka v Seči uskutečnilo druhé otevřené Setkání makléřů. Na 12 zajímavých přednášek v celkem dvou sálech přilákalo do Seče více než 210 účastníků z řad realitních makléřů, finančních poradců, i dalších oborů.

29.9.2017

Vyplatí se otevřít si vlastní realitku?

Jeden z mých bývalých kolegů dlouho úspěšně působil v největší realitní kanceláři u nás a vedl celý region. Před časem z ní odešel a založil svoji malou kancelář, kde se začal soustředit na kvalitní marketing zakázky. Není tomu ani rok a nedávno oznámil návrat, byť do jiných barev. Jeho počin mě inspiroval k sepsání této úvahy.

7.9.2017

“Konkurence neexistuje,” říká David Ševčík. Nejlepší makléř července.

Rychlý. Pracovitý. Sebevědomý. Cílevědomý. Makléř měsíce července, David Ševčík celkově působí jako energický mladý muž. A takový je i ve skutečnosti. Pojďte zjistit proč.

15.8.2017

“Když se nedaří, zkouším nové tipy a metody náběru,” říká Stanislav Janeček

Snažím se jít stále kupředu a inovovat, ale víte sama, že se to dobře řekne, ale hůř dělá. Skvělou inspirací mi bývá zajít mezi „normální“, realitami nepolíbené lidi a probrat s nimi, jak vnímají oni věci kolem sebe. Člověk se kolikrát nestačí divit, co všechno dělá zbytečně a kde naopak by mohl přitlačit.

19.7.2017

Hola, hola, léto voláááá :-)

Také se celý rok těšíte na léto? Na opalování, vodu, grilování, výlety, nevšední akce? A jak, že!

29.6.2017

#JeduNaSeč

Jak probíhalo tradičně-netradiční setkání makléřů na Seči? Velkolepě!

29.6.2017

“Když něčemu věříte a jdete si za tím, podaří se to,” říká makléřka května.

Tato práce mne naplňuje, rozhodně ale ne vždy je jednoduchá. Nevíte, kdy vám kdo zavolá, kdo vám otevře dveře, když jdete na náběr. Musím se mnohdy obrnit, čelit každodennímu náporu. Vždy se přesto snažím, aby můj přístup ke klientům nebyl ryze obchodní, ale hlavně lidský. Vždy mne potěší, když se mi vracejí klienti. Mám radost z jejich dalších doporučení.

22.6.2017

Chcete odměnit nejlepší zaměstnance? Pošlete je na dovolenou!

Nedávno jsem se vrátil z desetidenní dovolené na Kubě se skupinou nejlepších obchodníků ve firmě. Moment, byla to vůbec dovolená nebo spíš práce? Přesnější popsáno, více než dovolená to byla společná párty. Sdílená radost a nevšední zážitky. U kolegů, se kterými se přes rok potkávám v pracovní podobě, jsem najednou mohl poznat jejich lidskou stránku. Přídavkem v destinaci, kde nefungoval internet a mohli jsme si od práce odpočinout naplno.

15.6.2017

Ondřej Mašín pro Hospodářské noviny

Jaký dopad bude mít přijetí novely omezující hypotéky, záleží podle zástupců trhu hlavně na konkrétním nastavení limitů. Velmi tvrdá pravidla by podle nich mohla vést k tomu, že až třetina domácností nově nedosáhne na hypotéky. 

8.6.2017

“Chci jít stále kupředu,” říká Roman Kotek.

"Za úspěch pokládám to, když člověk dokáže sám v sobě najít odvahu jít si důsledně za svými sny. To je podle mého základ úspěchu," říká Roman Kotek, první oblastní manažer Reality IQ.

31.5.2017
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích