Stanislav Janeček

736 668 859
Přerov
Wilsonova 213/17, 75002 Přerov
49.454302N, 17.451868E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Alena Franková

Děkuji panu Janečkovi za vstřícnou spolupráci, odbornost na profesionální úrovni a ochotu při prodeji nemovitosti. Reality IQ a hlavně pana Janečka doporučuji všem dalším zájemcům o realitní služby.

Tomáš Červinka

Dobrý den, pana Janečka jsme poznali na doporučení, a tak jsem seriozní jednání tak trochu neskrytě očekával. Skutečnost však mé očekávání předčila. Získal si obdiv i respekt celé naší rodiny díky znalostem a trpělivostí při jednání s námi laiky. Vše byl připraven vyřídit a o vše se postarat. Potřebovali jsme prodat dům a tak jsme byli rádi, že při všech dalších starostech jsme se nemuseli starat o jednání se zájemci. Dům jsme díky němu prodali velmi rychle a jsme velmi spokojeni. Děkujeme.

Jana Malenovská

Dobrý den. zdravíme Vás z Kroměříže a obracíme se na Vás s prosbou, abyste našim jménem poděkovali Stanislavu Janečkovi realitnímu makléřovi za jeho čas co nám dnes věnoval i když čekal narození svého syna a měl být se svojí rodinou. Je to profesionál dokáže svůj den věnovat někomu cizímu, kterého vidí poprvé a vyjde mu vstříc v čase, který si určí kupující. Váží cestu, aby mu ukázal dům, který byl v nabídce na Realityiq.cz. Žasli jsme s manželem, jak vše zná nejen statiku domu, stáří domu, elektriky, vývody do komína a popis místností kde byl výměnek, že jáma sloužila k uskladnění brambor a kde je nosná zeď a voda a poradí, jak by se dům dal popřípadě obnovit. Také pozná všechny ovocné stromy. Hlavně zná historii a povahu lidi co dům po léta obývali a ví, že energie v domě zůstává. Nic mu není cizí jeho komunikace a rétorika je na úrovni. Dokonce věděl, že kovárnu měl dědeček a vnuci co tam sekli trávu si nebyli jistí, kdo v kovárně pracoval. Kéž by se všichni chovali jako pan Janeček a měli jeho znalosti, empatii a hlavně emoční inteligenci jako on. Byl to hezký den a snad porod syna stihl. Patří mu velký dík za čas co nám věnoval. Jana Malenovská s rodinou Kroměříž

1
ohodnotit makléře
Bio

Jmenuji se Stanislav Janeček a jsem vedoucí pobočky Reality IQ v Přerově. Aktuálně jsem v oboru 5 rokem a obchoduji s nemovitostmi po celé Moravě.

Specializace
rodinné domy
byty
pozemky
Získaná ocenění
Makléř měsíce červen 2017
Makléř měsíce prosinec 2016

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Investiční projekt Pánské Dubenky
Bývalá továrna Singer láká k investici
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích