Romana Chrtová

+420 774 110 007
České Budějovice
Krajinská 275/38, 37001 České Budějovice
48.977151N, 14.474333E
Hodnocení makléře

Reference makléře

R. Míková

Přes paní Chrtovou jsem prodávala moji chaloupku a jsem na 120% spokojená. Nejdříve jsem všechny možné realitní kanceláře odmítala avšak u paní Chrtové to bylo úplně jiné. Splnila vše co slíbila a ještě mnohem víc. Děkuji ji tímto mnohokrát za její služby při prodeji, které kompletně vyřídila a přeji jí jen to dobré při její práci i v osobním životě. Doporučuji se na paní Chrtovou obrátit při prodeji jakékoli nemovitostí neboť mou důvěru určitě nezklamala. R. Míková

Jaroslava Zabilková

Paní Chrtová skvěle komunikuje, je ochotná, a má skvělý přístup. Vše co nám při prodeji našeho bytu uvedla, také bylo dodrženo. Moc děkujeme, určitě doporučujeme. Zabilková

Zuzana Plecáková

Je to má čtvrtá zkušenost s realitkou a realitními makléři. Přístup paní Chrtové je opravdu profesionální a její nasazení je minimálně na 110%. Mohla jsem se na ni plně spolehnout po celou dobu prodeje nemovitosti a to i v otázkách, v kterých by mne možná již jiný makléř odmítl, ať si tyto věci zjistím a zabezpečím sama. S takovýmto přístupem jsem se u žádné předchozí realitní kanceláře a realitního makléře ještě nesetkala. Pokud budu ještě někdy řešit nemovitost a to i v jiném kraji, určitě budu paní Chrtovou znovu oslovovat, aby to byla právě ona. Pokud řešíte prodej nebo pronájem, paní Chrtovou opravdu doporučuji a za sebe opravdu moc děkuji.

1
ohodnotit makléře
Bio

Dobrý den,

jmenuji se Romana Chrtová a v oblasti realit se pohybuji již pátým rokem. Nyní pracuji jako realitní makléř u společnosti Reality IQ v jižních Čechách.

Pokud máte zájem dozvědět se více o realitním světě či pomoci s veškerým servisem ohledně prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti, neváhejte se na mne obrátit. Pomohu zobchodovat nejen Vaši nemovitost, ale také Vám mohu napomoci k bydlení dle Vašich snů.

Přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě.
Vaše makléřka pro jižní Čechy

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše
INSOLVENCE, EXEKUCE A VÝKUP NEMOVITOSTÍ
Výkup nemovitostí ihned
Záloha na kupní cenu
Oddlužení nemovitosti
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích