Pavel Dušek

+420 774 110 007
Hradec Králové
Masarykovo náměstí 392, 50003 Hradec Králové
50.211965N, 15.825450E
Hodnocení makléře

Reference makléře

RŮŽENA HALA

TOHOTO MAKLÉŘE MUSÍM VSKUTKU VELICE A VELICE POCHVÁLIT, JE ŠIKOVNÝ, LIDSKÝ, UPŘÍMNÝ, VŠE DOKONALE VYSVĚTLÍ A VŠEM OKOLO SEBE SE SNAŽÍ POMOCI. JE VIDĚT- ŽE SVOJÍ PRÁCI NEBERE JAKO PRÁCI, ALE OPRAVDOVÉHO KONÍČKA. PŘEJI MU VELKÝ POSTUP, HODNĚ MILÝCH LIDÍ OKOLO SEBE A POKUD JE MOŽNÉ- JEDNU VELKOU HVĚZDIČKU V JEHO KARIÉŘE- NEBO RADĚJI HNEDLE DVĚ ! S KRÁSNÝM POZDRAVEM VŠEM, RŮŽENA HALA

1
ohodnotit makléře
Bio

Již od roku 1990 se zabývám obchodní činností. Nejprve jsem provozoval obchod v oboru potravinářském a později jsem začal budovat obchodní zastoupení pro jednu z největších mrazírenských potravinářských firem v ČR.

Před deseti lety jsem se odhodlal k velké změně nejen v zaměstnání, ale i v koupi vlastní nemovitosti. Prošel jsem spoustu inzerátů od různých realitek, ale u každého jsem narazil na nějakou chybu. Málo informací, nesrozumitelný text, anebo nepřehledné fotografie. Po roce hledání jsem svůj vysněný dům našel. Oslovil jsem jednu tehdy začínající realitní kancelář a stal se jejím makléřem.

Svoji práci dělám poctivě a tím se snažím pomoci změnit pohled veřejnosti na realitní trh. Spokojení klienti se na mne obracejí s dalšími prodeji a to mě utvrzuje v tom, že tuto práci dělám správně. Preferuji především otevřené a upřímné jednání s klienty. Tato práce mě velmi baví a tak není divu, že se stala zároveň i mým koníčkem.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce únor 2014

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Byty Vrchlabí
Nové byty Vrchlabí
Luxusní adresa v podhůří Krkonoš
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích