Lenka Dančáková

+420 774 110 007
Frýdek - Místek
T.G.Masaryka 1108, 73801 Frýdek - Místek
49.675810N, 18.340323E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Čopianovi

Moc děkujeme za skvělou spolupráci, opravdu mohu uvést, že vše fungovalo, jak bylo domluveno. Děkujeme za příjemný, trpělivý a profesionální přístup a přejeme mnoho spokojených klientů.

Alena Janovská

Chtěla bych poděkovat za naprosto profesionální, ale i lidský přístup paní Dančákové ke klientovi. Vše, co bylo ústně i písemně dohodnuto klaplo na 100 %, jak obsahově, tak termínově. Poděkování a příslib doporučení ode mne máte, jako realitní kancelář Reality IQ, tak i Vy osobně, paní Dančáková. Alena Janovská

Marie Nováková

Velmi děkuji paní Lence Dančákové, realitní makléřce společnosti Reality IQ, za velmi profesionální přistup při prodeji mého bytu v Ostravě. Vás a vaši společnost ráda doporučím svému okolí. Jednáte rychle, držíte slovo a to je v dnešní době vzácnost. Děkuji Nováková Marie

1
ohodnotit makléře
Bio

Již více než 10 let pracuji na realitním trhu a pomáhám lidem uskutečnit jejich potřeby, přání a tužby v oblasti bydlení. Již více než 10 let s lidmi sdílím jejich osudy a životní úděly na cestě za vysněným a spokojeným domovem.
Proto se snažím odvádět svou práci tak, abych se lidem mohla podívat zpříma do očí, když se potkáme na ulici, aby si lidé vzpomněli v situacích, kdy potřebují poradit nebo doporučit svému okolí spolehlivou a důvěryhodnou osobu, anebo si vzpomněli ve chvílích rodinné pohody např. ve svém novém rodinném domě nebo bytě.
Z dlouholeté praxe vím, že nejlepší vizitkou a odměnou makléře je spokojený klient, protože pouze spojený klient je nositelem pozitivní reference.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění
Makléř měsíce březen 2017

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Byty Vrchlabí
Nové byty Vrchlabí
Luxusní adresa v podhůří Krkonoš
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích