Jaroslav Sentenský

+420 774 110 007
Ústí nad Labem
Velká Hradební 1510/22, 40001 Ústí nad Labem
50.661542N, 14.037560E
Hodnocení makléře

Reference makléře

Jiří Vejdělek

Naprosto profesionální přístup od prvního do posledního dne obchodu. Jednoznačně pana Sentenského doporučuji!

Jana Orlová

Dobrý den, realizovali jsme koupi bytu v Ústí nad Labem s Vaší RK. Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování makléři panu Jaroslavu Sentenskému za vstřícný a profesionální přístup. Díky jeho pomoci proběhlo vše rychle a bez problémů k naší naprosté spokojenosti. Přejeme Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a spoustu dalších spokojených klientů. Děkuji :-)

H. Netrhová

Na pana Sentenského jsem se obrátila již opakovaně a to z toho důvodu, že se jedná o čestného a profesionálního makléře. Záležitost, jakou je stěhování, se málokdy obejde bez jisté dávky stresu a psychického diskomfortu. V tom všem se pan Sentenský stává pevným pilířem, o něhož se můžete opřít, jemuž můžete důvěřovat na něhož se můžete spolehnout. Jeho služby jsou profesionální nejen tím, že je všestranným a zkušeným znalcem v oboru, ale také jeho přístupem. Je lidský, má smysl pro humor, neváhá poradit či pomoci i nad rámec jeho role. Při vyřizování formalit si nepřipadáte jako štvaná ustrašená zvěř. Věnuje vám dostatek času, zodpoví všemožné otázky. Díky jeho poctivosti a schopnosti řešit věci v klidu můžete mnoho souvisejících starostí odložit stranou, protože realitní džunglí vás provází opravdový Tarzan.

ohodnotit makléře
Bio

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Sentenský a pracuji jako realitní makléř společnosti Reality IQ v Ústí nad Labem. V realitní džungli se pohybuji již od roku 2007. Za tu dobu se v ní umím dobře orientovat a tak Vám pomohu překonat všechna její úskalí. Dosud jsem v severních Čechách prodal více než 200 nemovitostí v celkové hodnotě přesahující 100 miliónů korun. Dokážu nejen prodat Vaši nemovitost, ale také sehnat bydlení Vašich snů. Své rady a doporučení publikuji i v MF DNES. Pokud potřebujete poradit v oblasti realit a nevíte koho se zeptat, můžete se obrátit na mě. Rád Vám poradím, vím toho o této problematice dost.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
Byty Vrchlabí
Nové byty Vrchlabí
Luxusní adresa v podhůří Krkonoš
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích