Jaroslav Sentenský

+420 774 110 007
Ústí nad Labem
Velká Hradební 1510/22, 40001 Ústí nad Labem
50.661542N, 14.037560E
Hodnocení makléře

Reference makléře

H. Netrhová

Na pana Sentenského jsem se obrátila již opakovaně a to z toho důvodu, že se jedná o čestného a profesionálního makléře. Záležitost, jakou je stěhování, se málokdy obejde bez jisté dávky stresu a psychického diskomfortu. V tom všem se pan Sentenský stává pevným pilířem, o něhož se můžete opřít, jemuž můžete důvěřovat na něhož se můžete spolehnout. Jeho služby jsou profesionální nejen tím, že je všestranným a zkušeným znalcem v oboru, ale také jeho přístupem. Je lidský, má smysl pro humor, neváhá poradit či pomoci i nad rámec jeho role. Při vyřizování formalit si nepřipadáte jako štvaná ustrašená zvěř. Věnuje vám dostatek času, zodpoví všemožné otázky. Díky jeho poctivosti a schopnosti řešit věci v klidu můžete mnoho souvisejících starostí odložit stranou, protože realitní džunglí vás provází opravdový Tarzan.

Lucie Jiroutová

Dobrý den, přes pana Sentenského jsem před pár lety kupovala malý byteček. Po čase jsem se přestěhovala do většího a tento malý jsem chtěla prodat. Nejprve jsem se na doporučení známých obrátila na jiného makléře. Bohužel se jednalo o makléře, který toho pouze dost namluvil a nic víc. Obrátila jsem se tedy opět na pana Sentenského. Pan Sentenský je správný makléř, který nelže a nevymýšlí si. Vše vám řekne na rovinu. Celé zprostředkování prodeje, od nafocení bytu po vyřízení daně z převodu nemovitosti, proběhlo naprosto perfektně. Pan Sentenský všechno zařídil, připravil, dovezl. Schůzky ohledně prohlídek prodávaného bytu v jakýkoli čas nebyly problém. S panem Sentenským mám tedy zkušenosti hned 2x. Jak koupě tak i prodej bytu. Rozhodně pokud budu potřebovat, obrátím se už jen na něj. Tímto bych panu Sentenskému chtěla moc poděkovat za pomoc při prodeji i koupě bytu. Děkuji za "normální" jednání a lidský přístup, ochotu a to, že jste všechny potřebné papíry vyřídil a vše říkal na rovinu. Jste jeden z hodně mála makléřů, který si nehraje na to, co není. Přeji mnoho úspěchů. Rozhodně vás s přítelem doporučujeme i ostatním :-)

Jaroslav Sokolík

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Jaroslavu Sentenskému - Vašemu makléři. Díky jeho schopnostem, profesionalitě, především lidskému přístupu, občas proložený vtipnými rčeními, které mě povzbudily a dodávaly naději při realizaci mé potřeby. Zajistil vše i následné služby související s prodejem nemovitosti. Pana Jaroslava Sentenského i Vaši firmu - Reality IQ doporučuji všem i těm, kteří ještě stále NEVĚŘÍ realitním makléřům. Přeji mnoho úspěchů.

ohodnotit makléře
Bio

Dobrý den, jmenuji se Jaroslav Sentenský a pracuji jako realitní makléř společnosti Reality IQ v Ústí nad Labem. V realitní džungli se pohybuji již od roku 2007. Za tu dobu se v ní umím dobře orientovat a tak Vám pomohu překonat všechna její úskalí. Dosud jsem v severních Čechách prodal více než 200 nemovitostí v celkové hodnotě přesahující 100 miliónů korun. Dokážu nejen prodat Vaši nemovitost, ale také sehnat bydlení Vašich snů. Své rady a doporučení publikuji i v MF DNES. Pokud potřebujete poradit v oblasti realit a nevíte koho se zeptat, můžete se obrátit na mě. Rád Vám poradím, vím toho o této problematice dost.

Specializace
rodinné domy
byty
komerční prostory
pozemky
oceňování nemovitostí
Získaná ocenění

Kontaktovat makléře

Odeslat

Aktuální nabídka makléře

Zobrazit celou nabídku
UDĚLÁME PRO VÁS
marketing zakázky
poradenství
finanční služby
právní služby
zjistit vše
ZNÁTE NĚKOHO KDO PRODÁVÁ NEMOVITOST?
Získejte až 10.000 Kč!
zjistit vše
KARIÉRA
Nastartujte svou kariéru s nejrychleji rostoucí realitní kanceláři v ČR.
zjistit vše
INSOLVENCE, EXEKUCE A VÝKUP NEMOVITOSTÍ
Výkup nemovitostí ihned
Záloha na kupní cenu
Oddlužení nemovitosti
zjistit vše

NAPSALI O NÁS - realityIQ v médiích